PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 226
ocen
7,6 10 1 218226
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Scenariusz tego filmy to majstersztyk. Każda minuta spędzona przy tym filmie to narkotyk, film wciąga i nie wypuszcza. Kiedy pewne jest to że ma stać się coś złego, następuje świetny zwrot akcji i śledzimy innego bohatera. Co do Scoofielda - geniusz, myśli o wszystkim... jednym słowem ARCYDZIEŁO

ocenił(a) serial na 1
amoretti

Muehehehehehehe..hehe...

Powiedzmy tak: Jeśli to był żart, to nieśmieszny. Jeżeli nie-współczuję.

Lubisz serial? Ok, ale trochę zdrowego rozsądku. Gdzie mu tam do "Miasteczka Twean Peaks", "Lost" czy choćby "Desperate House Wifes".

Fanom serialu polecam "Skazani na Shawshank". Twórcy PB próbowali się opierać na scenariuszu tego arcydzieła, ale się nie udało. I wyszedł głupi, nieciekawy, monotonny, przewidywalny i nielogiczny "Skazany ba śmierć"

ocenił(a) serial na 8
Thug4Life

No tak faktycznie Lost i Gotowe na wszystko to arcydzieło<lol> - śmiech na sali.

ocenił(a) serial na 1
lw23ster

eee...na pewno lepsze od PB. Lost z założenia jest-nie tyle nielogiczny-co zagadkowy. A PB? Nielogiczny scenariusz, żenujące niedociągnięcia(w normalnym więzieniu nie ma miejsca poza celą, które by nie było monitorowane. A Scofield se normalnie spacerował...), szyta grubymi nićmi intryga, śmieszny główny bohater-te wszystkie czynniki składają się w jeden, żałosny serial.

Tak w ogóle-szczególnie czekam na odpowiedź gościa o ksywie Kristo, i Ice Cube'm w avatarze. On wie, dlaczego :)

Thug4Life

Popieram Lost i Desperate Housewife to mistrzostwo wszczechczasów ;)

ocenił(a) serial na 10
amoretti

ja tam wole prison break=)...1 i 2 sezon Lost był zarąbisty ale 3 już nie bardzo:/

ocenił(a) serial na 10
amoretti

Dokładnie :) Też myślę, że to serial idealny, najlepszy, jaki kiedykolwiek powstał. :)

ocenił(a) serial na 4
Stranger

HAHAHAHHA!! Najlepszy???? Ludzie, myślicie, że PB obejrzeliście i jesteście jakimiś znawcami od seriali?? Zapewne autor tematu ogląda PB w TV, i nie widział arcydzieła jakim jest mroczny, zagadkowy i niebanalny "Twin Peaks", bądź nawet całkiem nowego serialu pod mało znaczącym tytułem "Dexter".

ocenił(a) serial na 4
MasterKard

Jeszcze jedno....

Jak to idealny....? w tym serialu jest tyle niedociągnięć co w oczyszczalni ścieków gówna!!!

Jeśli tego nie widzicie, to radze pójść do okulisty...

ocenił(a) serial na 10
MasterKard

W każdym serialu są niedociągnięcia i nie wszystko jest do końca realistyczne. Na to trzeba się nastawić oglądając każdy film i serial. Nie należy uważać tego, co się widzi na ekranie za wierne odwzorowanie rzeczywistości. PB jest serialem o nietuzinkowej tematyce (to ewenement w serialach srensacyjnych, które jak dotąd opierały się na tradycyjnym schemacie: sprawiedliwi gliniarze ścigają złych przestępców), trzyma w napięciu, wciąga jak narkotyk, są wspaniałe kreacje aktorskie (Stormare, Knepper, Fichtner), niebanalny scenariusz. Oczywiście są też słabsze odcinki (końcówka drugiego sezonu była moim zdaniem troszkę gorsza), ale i tak twierdzę, że PB biję na głowę inne seriale (przede wszystkim chodzi mi o te kryminalno-sensacyjne, żeby to trochę rozgraniczyć).

ocenił(a) serial na 6
amoretti

lost jest świetny, pierwsza seria 10/10 druga 8/10 trzecia 9/10 :D

użytkownik usunięty
amoretti

ojejj... ;d;d faktycznie, chyba duzo seriali to Ty nie widziałeś.
do kogoś tam wcześniej: pisze się 'Desperate Housewives'.

A najlepszy, najbardziej genialny, najbardziej błyskotliwy, fascynujący i wykaszający całą konkurencję serial to 'House M.D.'. I tyle:)

ocenił(a) serial na 9

Lost najlepszy? - to chyba jakiś żart :) Dexter faktycznie bardzo dobry serial, chociaż pb wedlug mnie lepszy. No ale wszystko zależy od gustu.
riw - zgadzam się w 100 %.

ocenił(a) serial na 8
amoretti

Ale ktos dal rade mowiac ze "desperatki" to serial wszechczasow!? Wogole smieszy mnie zestawianie takiego serialu z PB. Coz niektorzy moze lubia patrzec na czeste sceny "romantyczne":)) Proponuje mocniejsze kino XXX. Co do Losta to dwa pierwsze sezony rewelacja ale pozniej najwidoczniej rezyser sie zagubil... zrobil sie gniot ktory ma miec 6 sezonow;/ Dexter... malo znany serial jak ktos napisal... widzialem 2 razy i jest genialny polecam kazdemu. Jezeli chodzi o PB czekam na nastepne odcinki;]

ocenił(a) serial na 6
Naughtydog

"Skazany na śmierć" to serial dobry. Po prostu. Arcydziełem nie jest z pewnością, ale są gorsze seriale. Nie rozumiem ataków, nie rozumiem zachwytów. Najbardziej denerwuje mnie w nim brak jakiegokolwiek prawdopodobieństwa, w niektórych serialach mniej to razi. Ale ogólnie ogląda się dobrze.

ocenił(a) serial na 1
karaiby

Ale ja nie piszę że Gotowe na wszystko to serial wszech-czasów. Ja piszę, że są lepsze od PB, a te dwie sprawy powinno się rozgraniczyć. PB nie zdobył średniej dzięki swojemu żałosnemu, nudnemu i niedopracowanemu scenariuszowi(np. co było za kiblem, przez który uciekali? Gdzie niby ścieki płynęły? Gość go swobodnie odsuwał i nie było nawet żadnej rury xD) tylko przez fanki(i fanów, ale to tych kochających inaczej) które snują fantazje erotyczne przed plakatem Millera. Jeżeli to nazywacie niebanalnym scenariuszem(swoją drogą: mogliby tak nie zrzynać ze "Skazanych na Shawshank") to wy na prawdę dobrych filmów i seriali nie oglądaliście. No cóż, ja mając 10-13 lat też tego nie robiłem...

ocenił(a) serial na 1
Thug4Life

I wciąż czekam na reakcję Krista...

...czyżby Kristo okazał się...p...?

ocenił(a) serial na 3
Thug4Life

Najlepszym serialem wszechczasów był i jest "Rodzina Soprano" i to nie tylko zdanie moje ale także krytyków... prison, lost?? litości.....

ocenił(a) serial na 7
Godfather99

Rodzina Soprano i Twin Peaks to dwa najlepsze seriale wszechczasow. Prison Break odejdzie w zapomnienie wkrótce.

ocenił(a) serial na 6
Bobey

LOST najlepszym serialem ! Prison to co najwyżej dobry serial. Oglądam teraz Dextera i House'a, ale to nie ten poziom co LOST. Muszę jeszcze nadrobić Soprano i Twin Peaks, ale LOST pozostanie na zawsze najlepszym serialem dla mnie.

ocenił(a) serial na 4
Vorshpano

dzieci toż to fabułą miejscami dorównuje modzie na sukces. Coś dla mas i tyle... nic wybitnego, a jak dla mnie nawet nieciekawe...

ocenił(a) serial na 6
Newelowsky

Nie zrozumiałem czy chodzi ci o Prison czy LOST ;) Bo jeżeli to wypowiedź o Prisonie to sie zgadzam.

ocenił(a) serial na 4
Vorshpano

Lost jeszcze ujdzie, ale i tak wole tradycyjnego Robinsona. Tam wiele elementów też na siłę walnięto... Choć ciekawe postacie są.

ocenił(a) serial na 6
Newelowsky

No nie wiem czy na siłę. Poczekajmy do końca serialu. Jak powiedzieli twórcy wszystko ułoży się w ładną całość ;)

ocenił(a) serial na 4
Vorshpano

ja obejrzałem tylko 1 sezon i niestety zbyt ładnie uczesane głowy aktorów nad zbyt mnie drażniły.

ocenił(a) serial na 6
Newelowsky

Cóż, mogę ci tylko polecić oglądanie serialu dalej. Może i są ładnie uczesani, ale dla mnie to nic nie znacząca drobnostka. W końcu bagaże im zostały ;)

ocenił(a) serial na 4
Vorshpano

no tak ale i tak mnie to drażni, bo chyba w tych bagażach fryzjera nie mieli ;p tak samo zbyt naciągane wątki na wyspie mające w 100 % zaskoczyć są dla naiwne i tylko po to by pchnąć akcje do przodu, choć przyznam, że kilka ciekawych historii tu poznamy. Jak na razie najbardziej podobały mi się retrospekcje, bo pozwalają na do dobre poznania bohatera, a tym samym wyjaśnienie jego zachowań na wyspie. Ale czy to jest najlepszy serial wszech czasów ? Nie sądzę, bo i tak ma dość dużo mankamentów. Taki średniak dla zabicia czasu, ale wybitny nie jest. Jak na razie najlepszym serialem, który ma ciekawe wątki psychologiczne i nietypowe rozwinięcia akcji to jest "Dr House, choć i on jest daleki od ideału, bo ciężko mu się ustrzec od pewnej wtórności w niektórych aspektach, ale u mnie jest na piedestale ;p

ocenił(a) serial na 4
Newelowsky

a jeśli chcecie coś bez granic moralnych to polecam Californication :)

amoretti

Ludzie was powaliło, najlepszy serial to tylko Pamiętniki Wampirów - oglądałem bardzoooo dużo filmów i seriali a takiego serialu jeszcze nigdy... Sorki za powaliło ale nie rozumiem czemu taki serial nie jest super mocno popularny :P

ocenił(a) serial na 10
Degmin49

Hmm ja bardzo lubię Skazanego na śmierć ale również Pamiętniki Wampirów. Oba te seriale mnie mocno ujęły i niczego innego chyba aż tak nie polubię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones