Skazany na śmierć
powrót do forum 4 sezonu

Sluchajcie serialomaniacy! Potrzebuje pomocy bo glowie sie nad jednym pytaniem i nie potrafie znalezc na nie odpowiedzi... skoro Scofield byl zbiegem z Fox River, jakim cude wrocil potem (na poczatku 4 sezonu) do LA i nie musial sie juz bac, ze zostanie schwytany?... Rzad uniwninnil tylko Linc'a, ale z tego co pamietam to Michael nie... Z gory ogromne dzieki!!

ocenił(a) serial na 9
gembalczyk54

Błąd fabularny, wiele jest takich w tym serialu;)

ocenił(a) serial na 9
Tekashikika

Dzięki za odpowiedz! No właśnie... to samo tyczy sie zwolnienia z wiezienia po 7 latach w 5 sezonie T- baga za mnóstwo zbrodni, ktore popełnił albo daty urodzin Michaela... Szkoda, że nie dopracowali tych rzeczy, bo ogólnie serial złoto.

ocenił(a) serial na 8
gembalczyk54

Ty mi kierwa nie mów, że T-bag będzie żył?! Jestem w połowie 2 sezonu i nie mogę się doczekać, kiedy ktoś tego świra zaszlachtuje... Abruzzi czy Sierotka wzbudzali we mnie więcej sympatii, nie wspominając o Sucre czy Świrusie :) Tymczasem pierwsi dwaj już nie żyją, Świrus zginie za parę odcinków (widziałam ten odcinek wieki temu w TV), jak z Sucre będzie, to jeszcze nie wiem... A T-Bag żyje. No jasna cholera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones