Skazany na śmierć
powrót do forum 4 sezonu

zaczne odrazu od pytania, wytlumaczcie mi gdzie sara podziewala sie i czemu nie dawala znac scofieldowi, ze uciekla z niewoli co powinno byc moim zdaniem pierwsza czynnoscia ktora wykonala?

wogole najwieksza tragedia sezonu, jest smierc osoby ktora ratowali przez caly sezon 3 i to juz w pierwszym odcinku

serial w poczatkowych swoich fazach, chodzi mi o sezon 1 to byla poprostu rewelacja, 2 sezon niosl za soba juz spore rozczarowanie z mojej strony, 3 lekko polepszyl sytuacje, choc niektore rzeczy typu niewidzialna dziura na srodku placu to byla juz przesada no jak i sama smieszaca mnie ucieczka. jednak w 4 sezonie przeszli samych siebie, no chyba ze ktos lubi niereaistyczne bajki i totalne komerchy (czyt. brak pomyslu lecz kontynuacja na sile celem zarobkowym). Konczac serial powinien sie skonczyc juz na 1 sezonie, bylby wtedy o niebo lepszy :)

ocenił(a) serial na 4
scorpicorn

no przeczytalem stety spoilerowy fragment Twojego wpisu odnosnie sezonu IV i widze, ze im dalej tym durniej...hehe

4ego sezonu w tempie przyspieszonym ogladac nie zamierzam wiec nie moge sie tu wypowiadac...

ocenił(a) serial na 8
shamar

Uwaga będą spoilery!!!

no niestety muszę się zgodzić ;/ film totalnie schodzi na psy ;/ zaczęło się od ucieczki z więzienia, a skończyło na czyn???? na kradzieży danych z kolejnych dysków i na planach włamania ;/ śmierć Whistler'a zaraz na początku mnie rozbawiła :) tyle się namęczyli, żeby go wyciągnąć z Sony a tu faceta zaraz zastrzelili ZONK :D o powrocie Sary zza grobu nie wspomnę :/ ale i tak wszystkich na głowę pobił T-Bag kanibal myślałam że padnę ;/ Głupocie tego epizodu dorównuje tylko zadanie jakiego musiał się podjąć Sucre w siódmym odcinku (s03xe07) w Vegas :D:D:D:D aż strach pomyśleć co będzie dalej. Ten serial powinien się skończyć max na sezonie 2

ocenił(a) serial na 7
Karola

Skoro wam się coś nie podoba w tym serialu - nie oglądajcie go.

ocenił(a) serial na 10
scorpicorn

No właśnie, nie oglądajcie. Może dla was to jest bujda lub szmira, dla innych nie. Zawsze znajdą się wielcy znawcy, którzy tak naprawdę guzik mają do powiedzenia

ocenił(a) serial na 4
Blue_Paradise

slepi nie widzą argumentów nawet jak im sie je podstawia pod nos...

ocenił(a) serial na 10
scorpicorn

Wiesz co? Jedni lubią to a jedni to, więc nie wciskaj na siłę komuś, że ten serial jest do kitu. Każdy ma swój gust, więc żaden śmieć nie będzie nikomu mówić co jest dobre a co nie

ocenił(a) serial na 4
Blue_Paradise

to do mnie czy do zalozyciela ???

ocenił(a) serial na 8
Blue_Paradise

rusalka132 piszesz: "Jedni lubią to a jedni to, więc nie wciskaj na siłę komuś, że ten serial jest do kitu. Każdy ma swój gust, więc żaden śmieć nie będzie nikomu mówić co jest dobre a co nie"

Czy ja komuś na siłę wciskam, ze film jest do dupy?!?!?!?! Zgodnie z tym co napisałaś każdy ma swoje zdanie i ja wyraziłam swoje, w przeciwieństwie do ciebie podając przynajmniej argumenty na poparcie tego co mi się nie podoba!!!

"Zawsze znajdą się wielcy znawcy, którzy tak naprawdę guzik mają do powiedzenia "

No właśnie z ciebie taki gówniany znawca. A śmieciem to chyba jesteś tu tylko ty wyzywając od razu wszystkich, którym się nie podoba to co tobie. Zagranie na poziomie dziecka z podstawówki: ponieważ mi się ten serial podoba, to wszyscy którzy go nie lubią są śmieciami???? Tak???? No ale skoro za ulubione filmy ktoś ma serię "Strasznych filmów" to mnie to nie dziwi :/

ocenił(a) serial na 10
scorpicorn

Oczywiście do jednego i drugiego. A co? Męska duma urażona?:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
scorpicorn

Ojejej, ciekawe czym? Twoją głupotą? Bo mnie takie gadanie nie rusza. Bluzgaj sobie, ile chcesz, może ci ulży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones