Skazany na śmierć
powrót do forum 4 sezonu

Sezon IV - opinie.

ocenił(a) serial na 9

Pierwsze dwa odcinki juz zostaly odpowiednio zrecenzowane. Pora na kolejne... Zamieszczajcie tu swoje spostrzeżenia.

Odcinek 3:

Zalety:
1. Mahone jest coraz ciekawszy.

Niezalety:
1. Lincoln, który od razu trafił do serwerowni, nie przekonał mnie.
2. Czyżby ból głowy Majkela, to coś w rodzaju bólu głowy spidermana? (Odczuwa dziejące sie zło?)

Niewiemjaktoocenić:

1. T-bag... męczy troche.

ocenił(a) serial na 10
kropa_2

Przecież oni musieli studiować plan tego budynku, więc to chyba normalne, że Lincoln tam trafił od razu. Bóle głowy Michaela to prawdopodobnie jakaś choroba dziedziczna.

Eee, T-Bag znając go, jeszcze dużo namiesza :)

trzysiek

A może się okaże, że bóle głowy Michalea pochodzą od wszczepionego chipa, będącego 1/6 częścią danych, o które ekipa walczy ;)<a co, poniosła mnie fantazja>

hell_woman

a moze to ladynek wybuchowy z opoznionym zaplonem??? :P jak w mission impossible 3......:P

ocenił(a) serial na 8
sweetblondi_04Ruda

A może po prostu przemęczenie?

Szajba

myslisz ze mu sie mozg przegrzal od myslenia..... to bardzo mozliwe:P

ocenił(a) serial na 9
kropa_2

jestem fanem skazanego, ale wg mnie IV seria nie powinna powstać :)

ocenił(a) serial na 9
Al_Pacino

ja jestem niemal pewny, że to choroba, jakiś rak njaprawdopdobniej i bedzie to glowynm watkiem 4tej serii wbrew pozorom - mozliwe ze umrze ... nie zartuje, serio ;)

ocenił(a) serial na 10
davemaster

IV sezon jest chyba najgorszy ale za to T-Baga jest dużo:D

davemaster

jeśliby umarł to byłoby całkiem dobre zakończenie serialu. bo pewnie potem dalej by już nie kręcili Xd pomimo, że jestem fanką pb to kolejne serie wydają się coraz bardziej naciągane..

ocenił(a) serial na 8
kropa_2

Zawiedziony jestem.
Pierwsza seria - świetna
Druga - interesująca, ale naciągana
Trzeci - też ok, lecz brakowało czegoś

Ten jakoś nie wciągnął mnie, może dlatego, że trochę wkurzyło mnie to, że zrobili z tego jakby nową "Parszywą dwunastkę". Do tego hasła puszczane, że robimy to dla kraju, po prostu takie coś nie trafia do mnie. Wybaczcie, ale zrobił się z niezłego serialu naciągany i głupawy tasiemiec. Jeszcze go będę oglądał, bo może się rozkręci ta seria, choć wątpię. No i dlatego też, że jestem ciekaw kto zginie, a kto przeżyje. To tyle.

kropa_2

Trzeci odcinek IV sezonu wzbudził u mnie skojarzenia z Half-Lifem, ten kto zna dobrze fabułę Half-Life wie o co chodzi. Pad-Man(generał) - The man in Blue.

ocenił(a) serial na 9
eurocorpsyndicate

sezon 4 wydaje mi sie ciekawszy niz 3 chociaz meczy mnie juz t-bag i sara

ocenił(a) serial na 10
kropa_2

ból głowy Michaela (+ krwotoki z nosa) zrzucam na karb zmęczenia, życia w ciągłym stresie etc

T-Bag mnie drażni...:/ strasznie. Wolałabym chyba nową, nawet równie kłopotliwą postać niż jego... już patrzeć na niego nie mogę:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones