PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 177
ocen
7,2 10 1 5177
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

Bardzo się cieszę, że powstał taki serial - bez epatowania okrucieństwem, golizną i wynaturzeniami. Mówi w subtelny sposób o ważnych sprawach, chwyta za serce i przy okazji można się wiele dowiedzieć. Robert Patrick - cudowny jak zawsze. Wszystkim zakompleksionym malkontentom z pretensjami do bycia geniuszami mówię - trochę dystansu.

ocenił(a) serial na 7
Sammy_Jo

Zgadzam się w pełni!
Trzeba zacząć oglądanie takich seriali od przyjęcia, że TO JEST NA NIBY, jak mówi mój najmłodszy synuś :)

Serial jest bardzo sympatyczny i nie mam przynajmniej oporów, żeby pozwolić na oglądanie go moim starszym dzieciakom. A oni go uwielbiają. Zresztą ja też uważam, że jest atrakcyjnym serialem przygodowym, który świetnie (choć stereotypowo) obrazuje relacje międzyludzkie i obfituje w zabawne sceny komediowe.

ocenił(a) serial na 8
Cieszka

Popieram.

ocenił(a) serial na 8
pasztulec

TV Puls nie dba o widza będą puszczać 2 serię o 6 rano

ocenił(a) serial na 3
Sammy_Jo

Szczerze mnie ten serial bardzo zmęczył, absurdalna fabuła, fatalne wykonanie, średnia nijaka gra aktorska. Przykładem "jakości" jednym z wielu niech będzie odcinek w którym bohaterowie mają za zadanie uratować świadka i dostarczyć go do sądu. Szkoda bo sam temat wydaje się bardzo ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones