PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 179
ocen
7,2 10 1 5179
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

Czy ktoś sie, czy będzie sezon 5 (można podawać strony). Ważne!

ocenił(a) serial na 10
Kahashi498

Wyczytałam, że jeszcze decyzja nie zapadła, ale jest bardzo prawdopodobne, że będzie. Trzymam kciuki i zaklinam rzeczywistość, żeby tak było! :)

ocenił(a) serial na 7
Majechaaa

no to trzymamy kciuki!:)

ocenił(a) serial na 6
Kahashi498

Ciachnięty i teraz mam pytanie, bo dopiero na czerwiec planuję sobie oglądanie całej serii. Czy skurczybyki zostawili otware wątki ? Nie lubię niezakończnone seriale. Już trzecia seria miała mielizny. Nie mogę zrozumie, czemu scenarzyści nie idą do przodu, tylko stoją w miejscu..

ocenił(a) serial na 7
hist1410

powiem tylko tyle, brak kolejnego sezonu czyni zakończenie tego serialu totalnie rozczarowującym... tak strasznie lubiłam ten serial i Waltera... i tak strasznie mi smutno...

ocenił(a) serial na 9
Mims

Ja tak samo, powinni jeszcze zrobić jeden sezon z pozytywnym zakończeniem. Już lepsze zakończenie całego serialu było w sezonie trzecim. Nie rozumiem dlaczego tak postąpili przecież Skorpion spokojnie mógłby mieć więcej sezonów, a oglądalność nie była aż tak słaba.

ocenił(a) serial na 6
Mims

W sumie i tak sezon 4 stał pod znakiem zapytania po rozstaniu Katharine McPhee i Elyes-a Gabel-a. W 3 serii w pewnym momencie zaczęło się sypac. Brak chemii w ekipie aktorskiej jest widoczny na ekranie. W końcu serial miał humor w 1 i 2 serii, a w trzeciej zabrakło. Szkoda, bo sama idea serialu bardzo mi się podobała.

ocenił(a) serial na 7
hist1410

to prawda, 1 i 2 sezon jest najfajniejszy i faktycznie widać zmianę w 3 i 4, ale i tak bym oglądała dalej gdyby był kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
hist1410

śmiało komentujcie https://twitter.com/Marcin_Pudelko/status/997096502009978880?s=20 nie pierwszy raz ucinają serial zostawiając otwarte wątki

ocenił(a) serial na 10
brylok1981

i to jeszcze w taki słaby sposób ten cały wątek z Florence jest całkowicie z dupy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones