PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710660}

Skorpion

Scorpion
7,2 5 177
ocen
7,2 10 1 5177
Skorpion
powrót do forum serialu Skorpion

Może i oni mają 190 cos tam IQ, ale scenarzyści chyba raczej duuuużo mniejsze niestety. Trzeci odcinek obejrzałam, stwierdzając - dać mu szansę :) - ale tego nie da się oglądać. Bzdura bzdurę pogania. A szkoda, bo mógł być to fajny serial.

katjo13

Dokładnie o tym samym myślałam. Serial o geniuszach dla debili chyba. Na yt jest taki kanał everything wrong with... ten serial tam bardzo pasuje.

ocenił(a) serial na 1
meganjewell

Wtedy odcinek na yt trwał by tyle samo co odcinek tego "serialu" bo tu nic się kompletnie kupy nie trzyma.

katjo13

Wystarczy zwiastun obejrzeć by zobaczyć, że ten geniusz w okularach taki jakiś głupowaty, że odechciewa się oglądać ten serial.

katjo13

Niestety muszę się w pełni zgodzić sama koncepcja serialu świetna. Ale już pierwszy epizod wtf!?. A później się tylko dalej pogrążali.
maks 3 odcinki żeby dać szansę. NO kur... Przecież jak można zrobić film o geniuszach zachowujących się jak skończeni debile.

ocenił(a) serial na 8
katjo13

A mi się podoba :) I ich zachowanie ma sens, który jest jasno pokazany w serialu, mając lepiej rozwinięte części mózgu odpowiedzialne za funkcje umysłowe, jednocześnie mają różnie objawiające się braki w sferze emocjonalnej.

katjo13

Ja prawie odbiłem się od odcinka pilotażowego, jak zaczęła się ta pseudonaukowa gadka na temat nieprzystosowania, niskiej inteligencji emocjonalnej i ogólnie odnajdywania się w społeczeństwie.

katjo13

Nagromadzenie absurdów i brak logiki miejscami jest porażający. Aż ma się ochotę potrząsnąć bohaterami i powiedzieć "Co wy do k... robicie?! To można było 10 razy prościej"
Ale w sumie można się pośmiać :)

ocenił(a) serial na 1
katjo13

Niezłą masz psychikę. Ja lubię czasem coś głupiego włączyć żeby popatrzeć w czasie pracy. Dawno nie widziałem nic, czego nie dałbym rady znieść, dopóki nie zobaczyłem tego. Odpadłem przy drugim, i to tylko dlatego, że kiedy skończył się pierwszy, nie miałem nic innego pod ręką.

katjo13

Moim zdaniem .. za mądrzy jesteście i to Wam psuje zabawę. To nie jest film naukowy i nawet jeśli jakieś fakty są mocno naciągane, wręcz nierealne to mimo wszystko warto oglądać ze względu na emocje, interakcje, opowieść o ludziach .. tu akurat jest ciekawiej. Obejrzałem dziś pierwszy odcinek i jestem zdecydowany oglądać dalej mimo, że jako inżynier doskonale zdaję sobie sprawę z absurdalności wątków technologicznych i naukowych.

katjo13

Pomysł dobry ale scenariusz do bani. Czasem zachowanie bohaterów jest tak niespójne, że aż uszy bolą od oglądania. W Polsce nie produkuje się nawet takich gniotów. Nasza kinematografia idzie dumnie w kierunku Kacwawa i Czyja to wina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones