PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 367
ocen
7,4 10 1 1367
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain

Tych pierwsze kilka odcinków było naprawdę niesamowicie autentyczne, z fabułą zbudowaną tak, że choć na co dzień nie trawię romansideł, to niesamowicie się wciągnąłem. Scena, w której pierwszy raz łapią się za ręce - kunszt, naprawdę kinematografia z najwyższej półki. Później, niestety, poziom mocno spada. Motyw psychopatycznej matki wyczerpał się po jednym odcinku, a przeciągnięto go na 20 godzin materiału... Rozumiem, że w tamtejszej kulturze temat jest wrażliwy i "na czasie" i jestem w stanie wziąć na to poprawkę, ale w pewnym momencie stało się to po prostu irytujące, to tak jakby obejrzeć kilka razy to samo. Plus za ważny motyw molestowania i nadużywania alkoholu w pracy - czytałem, że w Korei to poważne problemy społeczne. Ogólnie - nawet spoko, ale całą fabułę można by zamknąć w 10 odcinkach.

hjertebarn

Zgadzam się z Tobą. Można było wszystko zamknąć w 10 odcinkach, ale nie zmienia to faktu, że jest to jak na razie najlepsza koreańska drama jaką widziałam. I także zachwyciła mnie scena jak pierwszy raz się łapią za ręce. Fajnie, że jeszcze ktoś zwrócił na tą scenę uwagę :)

ocenił(a) serial na 8
LadyLexi

Scena była uracza i zabawna. Jestem po 10 odcinku. ;)

ocenił(a) serial na 5
hjertebarn

Coś w tym jest. Ogólnie to dziękuję "bogom Netflixu" za przycisk przewijania o 10 sek. Zauważyłam prawidłowość, że odcinki mają takie długie wstawki, które w sumie nic nie wnoszą do fabuły. I nic dziwnego, że każdy z nich trwa godzinę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones