PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 367
ocen
7,4 10 1 1367
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain

5/10

ocenił(a) serial na 5

Główna bohaterka irytująca okropnie; mam wrażenie że nie starała się ani trochę zrozumieć Junhuiego. A on za bardzo jej pobłażał, przez to było strasznie mdłe przedstawienie.
Jej matka.... podziwiam grę aktorską tej pani :)
Historia taka sobie, choć miała parę dobrych momentów. Plus za muzykę i całą otoczkę, zdjęcia, ujęcia. Nie skreślam całkowicie, ale na pewno nie wrócę do niej.

ocenił(a) serial na 5
_Michi_

Poboczne historie, które nie zawierały dwójki aktorów razem były w porządku. :) Razem dla mnie tworzyli zbyt nieznośną mieszankę.

ocenił(a) serial na 7
_Michi_

uwierz mi, ze jak na koreanska drame to ten chlopak byl stanowczy. SPOILER!! mial swoje zdanie w wielu kwestiach.nie zostal z nia, tylko polecial do Ameryki. po powrocie tez potrafil sie jej postawic. wydaje mi sie, ze pomimo mlodego wieku byl
od niej bardziej dojrzaly, az do konca.

ocenił(a) serial na 5
blawatek9

O dopiero zauważyłem teraz komentarz. Nie wiem, czy odczytasz. Ogólnie jeżeli chodzi o zachowanie jej matki, czy jego samego, czy nawet tej dziewczyny to jest całkiem zrozumiałe i wydaje mi się, że ta drama całkiem nieźle przedstawia koreańskie perypetie. Właśnie chyba dlatego to totalnie mnie nie wciągnęło. A znudziło i zdenerwowało. Kompletnie nie mój świat do życia. o :)) Po prostu tak bardzo nie w moim klimacie.

ocenił(a) serial na 5
blawatek9

A no i jeszcze. On mnie nie denerwował sam w sobie. Ona bardziej. Lubilam tego chłopaka, więc zgadzam się. Ale ona też się stawiała w jakiś sposób. Ale jej nie lubiłam.
Ona grzeczna dziewczyna, ułożona, już powinna wyjść dobrze za mąż, On wprowadzający nutkę szaleństwa młody. Ale razem dla mnie byli jak flaki z olejem. :)) Także rozumiem wszystko. Ale ich miłość mnie wynudziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones