PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 367
ocen
7,4 10 1 1367
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain

Tylko wykorzystała jego miłość by dzięki niej odzyskać poczucie własnej wartości i zacząć stawiać granice: matce, w pracy i relacjach. Czy ktoś w ogóle dostrzegł, że ona nie zrobiła nic dla niego tylko wciąż myślała o sobie? I od pewnego momentu te jej ciągłe tajemnice i ukrywanie przed nim swoich decyzji, tak jakby nigdy tak naprawdę jej na nim nie zależało. Był tylko dobrym oparciem, gdy jej było źle. Z jego strony widać ewidentnie szczerą miłość.

EspresskA

Nie wiem czy go nie kochała, ale na pewno nie tak jak on ją. I tak jak piszesz, widziałem zwłaszcza w końcówce serialu, dokładnie to co opisujesz.

ocenił(a) serial na 10
EspresskA

Miałam identyczne odczucia. Często miałam wrażenie, że ona nie jest pewna swoich uczuć do niego, mimo, swoich zapewnień o miłości. Jej czyny przeczyły jej słowom. Później analizując to wytłumaczyłam sobie, że dla niej było to bardzo ciężkie, że wypada gorzej na tle młodszego i bardziej zaradnego mężczyzny, który zna swoją wartość i wie czego i kogo chce w życiu. Było jej zwyczajnie wstyd i chciała wszystko uporządkować sama za jego plecami. I tak też wytłumaczyłam sobie zakończenie serialu. Spróbowali po raz drugi będąc silniejszymi ludźmi, którzy dadzą radę z opinią rodziny i wszystkimi przeciwnościami losu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones