PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160626}

Sonic X

6,7 1 278
ocen
6,7 10 1 1278
Sonic X
powrót do forum serialu Sonic X

Dobra,zobaczyłem to.Wiem,że serial był zrobiony dla targetu 7-max.12 lat.Ale nawet 7-12 latka raziłby takie rzeczy po oczach:

ODC.1

1.Jesteś ponaddźwiękowym jeżem?To główny antagonista zastawi WIELKĄ wyrzutnię/sprężynę z narysowaną swoją WIELKĄ MORDĄ.Ty biegnąc,z daleka nie zauważysz nawet fragmentu.

2.Oczywiście przy prędkości odrzutowca,sprężyna zadziała w odpowiednim momencie.

3.Wybuch spowodowany przez jakieś tam szmaragdy prześle ciebie,przeciwnika i kilka postaci oddalonych od ciebie o jakieś 2 kilometry do innego świata,ale postać oddaloną niewiele dalej już nie,chociaż jakaś tam fala zakryła wszystko w promieniu chyba 20 km.

4.Oczywiście,jako główny bohater,musisz wylądować w samym środku zatłoczonego skrzyżowania.

5.Akurat w okolicy idealnie jest radiowóz policyjny,z całym osprzętem.

6.Policjanci próbują złapać głównego bohatera,jakby to było zwykłe zwierzę.Co z tego,że jest jakoś 2 razy większy od zwykłego jeża?my złapiemy go mniejszą od niego łapką na motyle.

7.W ogóle,po co policjantom łapka na motyle?

8.Za głównym bohaterem zostaje wysłany cały oddział samochodów rakietowych,które jakimś dziwnym cudem znalazły się akurat w tym mieście,w którym wylądował bohater.

9.Osiągając prędkość dźwięku,dobiegasz do końca trasy i zaczynasz lecieć do góry.

10.Zanim spadniesz,będziesz leciał z 2 minuty w powietrzu NA WPROST.Dopiero potem zaczniesz spadać.

11.Lecąc w dół,lecisz idealnie w kierunku domu jakiegoś bogacza...

12. ...I celujesz idealnie w basen...

13. ...Do którego idealnie wpadasz...

14. ...i nic ci się nie dzieje,nawet,jak spadłeś z wysokości tak Empire State Bulding,chociaż basen ma 2 metry.

15.Cichy plusk w basenie oddalonym o 500 metrów od ciebie zbudzi cię i sprawi,że zamiast pomyśleć „eee,to pewnie mi się zdawało/pewnie jakiś owoc wpadł do wody/ktoś się wygłupia" i pójść dalej spać,sprawi,że pobiegniesz w kierunku basenu sprawdzić,czy Kometa w niego nie p***olnęła.

16.Jeżeli siedzisz na dnie głębokiego na 2 metry basenu,to rzeczywiście bardzo trudno machnąć kilka razy rękoma,żeby wydostać się na powierzchnię.Trzeba biec,wtedy na pewno się uniesiesz do góry.

17.Pod wodą możesz siedzieć nawet 2 minuty i nawet przez chwilę nie odczuwasz,że zaraz się udusisz.Po prostu siedzisz znudzony.

18.Chłopak,który cię uratował,od razu pyta „Nic ci nie jest?",jakby wiedział,że umiesz mówić,chociaż widzi cię pierwszy raz.

19.Na chłopaku to,że jesteś jeżem 2 razy większym niż normalne,chodzisz na dwóch nogach i umiesz mówić,nie robi większego wrażenia,jedynie „Oh,nie wiedziałem,że umiesz mówić" i tyle.

20.Cofnijmy się trochę wcześniej.Widziało cię ze 100-150 ludzi,a mimo to mówią sobie „gościu wyglądał jak niebieski jeż,ale chyba mi się coś przywidziało",chociaż to samo widzieli inni.


Jeżeli komukolwiek się spodobało zestawienie,niech powie,co można poprawić i czy chce „Prawdy objawione" z kolejnych odcinków".Wtedy postaram się coś machnąć

ocenił(a) serial na 7
bart13

Kolega się na oglądał Cinema Sins? :P

1. To Eggman. On swojà morde wymaluje wszędzie a pułapka była wtopiona w podłoge więc nie było za bardzo możliwości by to rozpoznać ( zwłaszcza przy tskiej prędkości)

2. Wszystko mogło być wyliczone. Kawałek wcześniej mógł być czujnik ruchu.

3. Kogo nie przeniosło?

Dobra reszta w sumie ma sens albo jest już na serio czepialstwem jak na przykład to z radiowozem. W każdym razie ciekawy pomysł :)

Konradomorelo

ok, pisałem to dawno temu. Teraz robię wersję wideo,(mam nadzieję) bardziej dopracowaną.

Konradomorelo

Chodziło mi o tego fioletowego kolesia a'la Totoro. Pojawia się dopiero jakoś w okolicach 30 odcinka, a wcześniej to co?

ocenił(a) serial na 7
bart13

Siedział i łowił ryby :P I mówię serio gość ruszył tyłek z tego bagna tylko dlatego, że żaba mu uciekła :P

użytkownik usunięty
bart13

15, 17, 18 i 19 zrobiło na mnie wrażenie za pierwszym razem. Po fakcie najbardziej z policjantami, siatką na motyle i może jeszcze od 10 do 14. Zresztą takie idiotyczne niedomówienia są charakterystyczne dla anime.

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie najbardziej bezsensu była ta akcja z księżycem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones