PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678106}
6,7 486
ocen
6,7 10 1 486
Southcliffe
powrót do forum serialu Southcliffe

serial jest nudny, nudny, nudny . Gra aktorów jest na wysokim poziomie ale co z tego ? jeżeli przez znaczną czesc patrzyłam się w telefon... Zmarnowany potencjał , bo temat ciekawy!
Gdyby chociarz troszkę przypominał Broadchurch albo Top of the lake ....

paulabedn

doszedlem do wniosku ze minimalistyczne kino nie jest dla mnie. starsznie irytujace przestoje, cisza, brak napiecia i wszechogarniajaca bolesna wrecz nuda. obejrzalem 2 odcinki i watpie zeby udalo mi sie obejrzec pozostale 2. mimo wszystko hors satan jest dwukrotnie bardziej dobitny w kazdym znienawidzonym przeze mnie aspekcie kina minimalistycznego.

ocenił(a) serial na 5
plone

minimalistyczne kino nie jest złe w szczególności Brytyjskie ! ten serial to tyko jakieś nieporozumienie, nie wiem jak trzeba miec smutne życie by odnaleźc sie w takim klimacie ...
Ja dobrnełam do końca (bo seriale tego typu lubią się rozkręcac na końcu) ale znakomicie rozumię że odpuściłeś przy drugim odcinku
i uwierz mi, nic ciekawego Cie nie omineło !

paulabedn

niestety nie poddalem sie, zagryzlem zeby i obejrzalm do konca bo liczylem po cichu na jakis ciekawy zwrot akcji. Tak jak mowisz starsznie dolujacy serial. Zepsulem sobie nim dobry humor

ocenił(a) serial na 9
paulabedn

Było nie patrzeć ciągle w telefon, wtedy byś coś wyniosła z serialu.

ocenił(a) serial na 5
warzachew

uwierz mi oglądałam wiele seriali tego formatu, które wydawac mogły się nudne, a ten BYŁ po prostu taki !
trudny temat nie zawsze przekłada się na to że serial jest dobry ! nie poczułam feelingu tyle w temacie !
moja subiektywna ocena...

ocenił(a) serial na 8
paulabedn

To nie jest kryminał, tylko bardziej dramat więc nie wiem czego oczekiwałaś? Intrygi? Wodotrysków?

ocenił(a) serial na 5
kip3R

wodotrysków!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones