PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767564}

Spadajcie, hejterzy!

Haters Back Off!
5,8 1 501
ocen
5,8 10 1 1501
Spadajcie, hejterzy
powrót do forum serialu Spadajcie, hejterzy!

Chyba jak większość fanów Mirandy. Piszcie, jakie są wasze wrażenia po trailerze, jeszcze tylko 5 dni!

ocenił(a) serial na 3
GallAnonim_filmweb

ja obejrzałem odcinek pierwszy i to jest taka żenada że dalej jestem w szoku po co to powstało ps. nie nie hejtuje wcale

marcin_lendzion

a na Netflixie czy gdzieś indziej w sieci już jest?

ocenił(a) serial na 3
GallAnonim_filmweb

widziałem na netflixie nie polecam oglądasz na własną odpowiedzialność

ocenił(a) serial na 10
GallAnonim_filmweb

Wg mnie swietny:) obejrzalam juz caly bo nie moglam sie doczekac haha. Zakonczenie zupelnie inne niz mozna bylo sie spodziewac, polecam ale chyba tylko dla fanow Mirandy:))

Chelenka

Kurde właśnie chcę obejrzeć, ale netflixa średnio mi się opłaca kupować tylko dla Mirandy. Chelenka a tam po prostu kupujesz i masz na miesiąc i więcej nie musisz płacić, czy wyznaczasz że masz konto na 6 miesięcy i z gory płacisz za wszystko? Wytłumaczysz mi? ;)

GallAnonim_filmweb

Pierwszy miesiąc Netfliksa jest za darmo. Wejdź na netflix.pl, kliknij na "Zacznij bezpłatny miesiąc", wybierz plan 34, 43 lub 52, podaj e-mail i hasło oraz dane do faktury i jesteś użytkownikiem Netfliksa. Pierwszy m-c jest za darmo, za kolejne trzeba płacić lub zrezygnować z usługi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones