PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 965
ocen
8,0 10 1 77965
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Przez lata nie chciało mi się oglądać tej produkcji, bo pierwszy raz jak zobaczyłem zwiastun pierwszego sezonu, zaraz mi się odechciało . Ale teraz kończę Wikingów (też długo nie chciałem ,ale serial świetnie zrobiony,chociaż niepozbawiony głupotek. ) Więc dzisiaj zobaczyłem sobie pierwszy odcinek....i już mi się dalej chyba nie chce:/ Ja wiem że nie każdy serial ma duży budżet, szczególnie przed 2012 rokiem(prócz produkcji HBO:) ) ale kurde, tak brzydkiego filmu to dawno nie widziałem. O ile stroje są fajne, to cała reszta to istna tragedia, efekty komputerowe są tragiczne(coś mi się zdaje, że zapatrzyli się na 300, ale z marnym skutkiem...tak jakby nie można było zrobić walk w naturalnym lesie.... , sceny walki słabe, aktorstwo słabe....jedynie historia spoko, bo to w końcu Spartakus...ale kurde, skoro tak wysoka ocena, to musi dalej być lepiej...skoro każda część ma lepszą ocenę od Wikingów . Także efekty obrzydzają oglądanie najbardziej, potem słabe aktorstwo... może pomęczę się, i obejrzę całość...ale marnie to widzę

toyminator

Znaczy nie ma lepszej oceny niż wikingowie :P Ale i tak ma bardzo dobrą notę.lepszą albo taką samą jak np Pacyfik....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones