PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 966
ocen
8,0 10 1 77966
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie można zdobyć wznowioną serię Uncut? Na torrentach jakiś słaby ruch, prawie
nic nie ma.

Konrad_Cauder

Też szukam tej wersji i niestety nic :-/

ocenił(a) serial na 10
Konrad_Cauder

No właśnie coś licho jest z tą wersją UNCUT :(

ocenił(a) serial na 10
Konrad_Cauder

Szukajcie wersji Extended/BulRay. Jeśli się nie mylę to powinny być już Krew i Piach, Bogowie Areny i Zemsta. Wojna Potępionych jeszcze nie wyszła na dvd więc nie ma jej w wersji rozszerzonej. A Extended to to samo, co teraz pokazuje STARZ jako Uncut.

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

Coś tam znalazłem ale nie pasuje mi bo pisze ze wersja Uncut a wstawione jest w 2011 roku więc raczej nie może być to.Lipa jedna jest z tą wersją rozszerzoną :(

ocenił(a) serial na 10
spartakus_filmweb

To to. Oczywiście, że jest z 2011 bo wtedy Krew i Piach wyszło na dvd i bluRayu. Uncut i Extended to jest to samo.

ocenił(a) serial na 10
spartakus_filmweb

a gdzie to można znaleźć?

ocenił(a) serial na 10
nasty13

Właśnie przeszukałem internet i bez problemu można znaleźć. Pozdrawiam wszystkich fanów Spartacusa :)

ocenił(a) serial na 10
warnighter

skoro bez takiego problemu znalazłeś to się podziel linkiem, bo ja coś nie mogę nigdzie indziej prócz torrentów :P

ocenił(a) serial na 10
nasty13

Napisz do mnie na priv

ocenił(a) serial na 10
warnighter

"1. Czemu nie mogę wysłać wiadomości prywatnej do innego użytkownika?

Wiadomości mogą wysyłać użytkownicy zaangażowani w tworzenie strony - w ten sposób chronimy Was przed otrzymywaniem spamu. Wystarczy 10 punktów, by już zawsze móc wysyłać wiadomości z danego konta - to niewiele, np. dodanie dwóch recenzji. Ale uwaga, wykorzystywanie poczty Filmwebu niezgodnie z regulaminem oznacza zablokowanie konta!"

bardzo mi przykro, ale nie mam jak, bo mam ledwie 2 punkty...

ocenił(a) serial na 10
Konrad_Cauder

i-i-t-v(bez myślników), tam jest bez cenzury, tylko trzeba przedrzeć się przez propozycje konta premium (nie brać go) i ma się nieograniczony dostęp.

ocenił(a) serial na 8
reos007

tam oglądam wszystkie seriale :) najlepsza stronka wdg mnie i spartakus jest tam w całości w dobrej jakości ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones