PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 962
oceny
8,0 10 1 77962
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Od 11 Stycznia Spartakus na Puls 2 po dwa odcinki o Godzinie 23.00 i 0,00

ocenił(a) serial na 9
Dawidos2914

Od 5 stycznia o 22:15 i 23:20 na pulsie w zależności, o której się skończy film o 20:00.

dominik1989

Z cenzurą czy bez?

ocenił(a) serial na 9
karolcia_st

Obejrzyj to zobaczysz:)

dominik1989

puls2. pl/filmy/ spartakus-krew-i-piach

Przypuszczam ,że Puls Będzie Emitował Spartakusa normalnie tak jak napisałeś a Puls 2 będzie Emitował Powtórki [coś na zasadzie HBO ] Gdyż dalej widzę ,że na 11 stycznia zapowiedziany jest pierwszy odcinek na kanale Puls 2 . Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Dawidos2914

Puls daje tak jak rok temu, że pierwszy z cenzurą a drugi odcinek, który jest później bez cenzury. I jeszcze powtarzają w tygodniu późno w nocy bez cenzury. I na pulsie 2 też pewnie bez cenzury, bo późno w nocy.

Przypuszczam, że puls wykupił ostatni sezon albo ma zamiar kupić. Bo tak by nie powtarzali od 1 sezonu.

dominik1989

Ja pierwszy raz oglądałem Spartakusa na HBO i można powiedzieć ,że przyzwyczaiłem się do tłumaczenia z HBO i gdy oglądam na Pulsie nie pasują mi niektóre teksty wypowiadane przez Aktorów

ocenił(a) serial na 9
Dawidos2914

Czy ja wiem też tak mam z filmami ze Stallonem, bo na każdym programie inaczej tłumaczą. No, ale przynajmniej dla odmiany oglądam to samo, ale z innym tłumaczeniem.

ocenił(a) serial na 9
Dawidos2914

A orientujecie się czy to jest to wersja rozszerzona, czy podstawowa?

ocenił(a) serial na 9
kate1992

Taka sama wersja, co rok temu dawali, A nie wiem, czym się różni rozszerzona czy podstawowa. To, co teraz piszą maturę, że Spartakusa czy jak hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones