PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 010
ocen
7,9 10 1 39010
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Będę oglądał mimo wcześniejszego obejrzenia,a Wy ?

Agron334

ja też :) ta seria była chyba najlepsza

ocenił(a) serial na 9
Seiya

dokładnie ; )

Agron334

zmieniam zdanie, chyba Zemsta bardziej mi się podobała
z tym że Glaber nie był tak wyrazistym czarnych charakterem jak Batiatus czy Krassus

ocenił(a) serial na 9
Seiya

hahahahahha teraz obejrzałaś wszystkie sezony ? WP najlepszy sezon,głównie przedostatnia scena ostatniego odcinka(nie ostatni bo to rozmowa Krasusa z Cezarem i Pompejuszem).Owa scena przedstawiała wybór Agrona-dogonić i dobić Krasusa,czy spróbować uratować przyjacielskiego wodza i choć "usłyszeć" od Niego ostatnie słowa nim wypłynie z Niego życie,po prostu boski serial,naprawdę,tak samo jak pocałował umarłego Spartacusa w czoło,jak w 1-szym sezonie swojego brata Duro,świadczy o Nim(agronie),że traktuje go jak brata.

Agron334

widzę że jesteś wielkim fanem Agrona :)

wszystkie sezony obejrzałam już jakiś czas temu, zaczęłam własciwie od Wojny Potępionych bo leciało na HBO

kilka ostatnich odcinków naprawdę robi wrażenie, ale teraz jak oglądam te pierwsze ponownie na HBO to stwierdzam że Wojna potępionych niekoniecznie jest najlepszym sezonem
i tyle...

ocenił(a) serial na 9
Seiya

Nom jestem,w sumie nwm dlaczego,chyba ze względu na jego lojalność i wgl ;D ale nie lubię tego już tylko dlatego że jestem jego fanem,tylko co do ostatniej sceny,że nawet gdy Nasir "pośpieszył" Agrona do pójścia w góry w celu schowania się przed legionami Pompejusza,Nasir uśmiechnął się(a jak sama wiesz łączyło coś ich :D) nawet w takiej sytuacji Agron zachował "zdrowy" rozsądek i był poważny,bo w końcu spoglądał na grób Swojego dawnego przyjaciela,jak i brata,dlatego bardzo szanuje tą postać,równie jak Spartacusa,choć w starożytności nie istniała taka postać jak Agron(została wymyślona na bazie serialu,choć do końca nie wiadomo,jakieś prawdopodobieństwo na pewno jest,że istniał człowiek podobny do niego),co do Spartacusa na pewno nie ma wątpliwości,bo to serial oparty o Nim,o człowieku,który istniał dawno temu przed Nami,i było słychać o jego "buntach" i mowie o równouprawnieniu dla niewolników,co naprawdę zaimponowało mi honorem i godnością osobistą,jeśli naprawdę kiedyś taki był Spartacus,dożywotnie propsy dla tego człowieka ; ) i zgadzam się,o gustach się nie dyskutuje,mi osobiście najbardziej spodobał się ostatni sezon,ale szanuje twoją opinie ; )

Agron334

każdy sezon jest dobry i ciekawy, w każdym jest wiele scen wbijających w fotel itp.

najbardziej w całym cyklu podoba mi się ciekawy scenariusz i reżyseria, a także niebanalne postaci i aktorzy

ocenił(a) serial na 9
Seiya

Zgadzam się z tb ; )

ocenił(a) serial na 6
Seiya

Dla mnie 1 sezon był najlepszy i to zdecydowanie.
Lepszy klimat. Walki na arenie. Lepszy Spartacus. No i wisienka na torcie - Batiatus :):):)

ocenił(a) serial na 8
Seiya

no dla mnie też najlepsza .

ocenił(a) serial na 10
Agron334

Lepiej by było jakby puścili całą serię od początku, nie oglądałem jeszcze dwóch pierwszych odcinków "Krew i Piach".

ocenił(a) serial na 9
dirt16

No mogli by puścić np na tv puls,zamiast w nocy na axn white bodajże...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones