PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 010
ocen
7,9 10 1 39010
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Czy ta seria będzie w polskiej telewizji, bardzo bym chciała ja obejrzeć

lirielaga

na hbo leci, ale ostatnio widziałam też na pulsie (tak mi sie wydaje) bodajże 2 sezon - bogowie areny

dontcha

Tak wiem bogowie areny i krew i piach były teraz na pulsie i axv black, i te widziłam

ocenił(a) serial na 10
lirielaga

Puki co niestety nigdzie nie ma oprócz HBO wydaje mi się że najszybciej puszczą na TV Pulsie

Olimpia_Delacour

tez tak mysle, teraz leca bogowie areny wiec trzeba bedzie po prostu poczekac te 6 odcinków :)

ocenił(a) serial na 10
dontcha

niestety no nic trzeba poczekać widziałam że będą puszczać od 20 lutego Arrow podobno całkiem fajny serial więc można pooglądać i zobaczyć czy warto ;)

Olimpia_Delacour

Na pewno obejrzę z ciekawości żeby zobaczyć czy warto oglądać

ocenił(a) serial na 10
Olimpia_Delacour

Arrow bardzo fajny serial polecam powinien się wam spodobać oglądałem go jak puszczali na Universal Channel :)

ocenił(a) serial na 10
Olimpia_Delacour

Wojna Potępionych będzie w TV Puls na Wiosnę widziałem ostatnio zwiastun nowości i ostatnia seria będzie w ramówce :) pewnie będzie tak najpierw Bogowie Areny Zemsta i Wojna Potępionych :) to akurat się zgadza hehe :)

spartakus_filmweb

Tak na Pulsie będzie od 9 marca :)

ocenił(a) serial na 10
lirielaga

oo no właśnie więc jest na co czekać hehe :)

spartakus_filmweb

Mój błąd pomyliłam części, od 9 marca będzie Zemsta, więc może później od razu będzie Wojna potępionych

ocenił(a) serial na 10
lirielaga

Tak hehe Zemsta będzie od 9 marca a po niej Wojna Potępionych :)

ocenił(a) serial na 10
spartakus_filmweb

Jutro będzie Arrow więc na pewno sobie pooglądam,i już nie mogę się doczekać jak puszczą Wojnę potępionych dzięki za info

ocenił(a) serial na 10
Olimpia_Delacour

Arrow to super serial polecam powinien się wam spodobać :)

ocenił(a) serial na 10
spartakus_filmweb

bardzo fajny również polecam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones