PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Hejka nie wiem ilu z was wie ale historia ma być tak jakby kontynuowana STARZ ma zrobić tak zwany spin-off o Juliuszu Cezarze (z tym samym aktorem oczywiście), ma ktoś jakieś nowe informacje o tym projekcie ? co, gdzie, kiedy itp ? :D

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Na pewno będzie to za rok. Jedne co wiadomo :
http://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+ci%C4%85g+dalszy+%22Spartakusa%22...+o+Ju liuszu+Cezarze-91047

Szkoda że już koniec spartacusa ;*

ocenił(a) serial na 10
Aruse61

Czy w tym serialu będzie ukazana wojna Cezara z Pompejuszem?

dirt16

Co będzie ukazane to nie wiadomo. Nie ma jeszcze żadnych dokładniejszych informacji na temat fabuły i treści tego serialu. Ale postacie Krassusa, Pompejusza (który w Spartakusie wyglądał jak jakaś pierdoła) myślę, że powrócą na pewno.

ocenił(a) serial na 10
Yatori

Mam taką nadzieję. Myślę, że na pewno można się spodziewać I triumwiratu i wojny domowej Cezara z Pompejuszem. To zwiastuje bardzo ciekawy serial ale wydaje mi się, że co by nie zrobili to i tak nie przebiją tym Spartakusa. Nic nie zastąpi mi tych wspaniałych gladiatorów. :)

ocenił(a) serial na 10
Yatori

Idealny opis Pompejusza " wyglądał jak jakaś pierdoła" . Tyle gadali o jednym z największych wodzów Rzymu, który nosił przydomek rzeźnika, a tu nagle widzę postać która kompletnie nie wywołuję żadnego szacunku ani podziwu. Oby go zmienili.

ocenił(a) serial na 9
Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Nie,nie i jeszcze raz nie. Nie róbmy z tego mody na sukces.

razzor91

Spartakus był na tyle dobrym (jak dla mnie) serialem, że z chęcią obejrzę spin-offy dotyczące innych postaci z niego. W mojej opinii zabieg spin-offowej kontynuacji Spartakusa, to bardzo dobry zabieg.

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_1984_Bydgoszcz

o super właśnie na to liczyłem :) Szczególnie ciekawi mnie śmierć Krassusa.

ocenił(a) serial na 10
disign

O ja tylko czekam na tą chwile śmierć krasussa cezara i pompejusza!

ocenił(a) serial na 10
Sebebar

Z historii wiadomo że cała trójka zginęła w mało chwalebny sposób, zobaczymy jak bardzo odważą się twórcy serialu na przedstawienie tego.

ocenił(a) serial na 10
Romanooo

Owszem ciekawe

ocenił(a) serial na 10
Romanooo

Ale Krassus zginął w najbardziej spektakularny sposób. :)

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Wlanie do ust płynnego złota? Zapewne także wyjątkowo nie przyjemny sposób.

ocenił(a) serial na 9
Krzysztof_1984_Bydgoszcz

Juz koniec 2015, a z spinoffem dalej cisza. Chyba zrezygnowali...

BaniaPFDQ

Szkoda!

ocenił(a) serial na 6
BaniaPFDQ

Bo niby po co ? Cezar w Spartacusie była istną parodią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones