PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 015
ocen
7,9 10 1 39015
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Totalny syf, komercyjna kupa rodem z MTV, aktorzy cały czas albo nago albo we krwi. Kawał syfu
odmóżdżającego...

KaciorAlku

jakieś argumenty?^^

ocenił(a) serial na 9
Tyrael77

że co ? widocznie go nie zrozumiałeś i tyle.

Agron334

Możliwe :P

Tyrael77

Nie zrozumiał, a cóż w tym chłamie jest do zrozumienia...film na granicy żenady totalnej...komercyjna kicha...

KaciorAlku

Myślę , że bardzo dobrze4 Cię drogi autorze rozumiem za to Ty mnie nie:)

ocenił(a) serial na 9
KaciorAlku

zapłakałbyś się więc albo zostałbyś pierwszym starożytnym emo gdybyś żył w tamtych czasach... seks krew i cała reszta syfu była niemal podłożem tamtejszej kultury... jak i w Grecji gdzie było więcej ped...pardon, homoseksualistów, wiecej nagości i tak dalej. W którymś sezonie w którymś odcinku na samym początku napisów była sentencja mówiąca o tym że spartacus bazuje na zapiskach opisujących kulture starożytnego rzymu... co do odmóżdżającego i komercji... komercje to masz w polskich serialach typu m jak miłość, na wspólnej itp itd, tasiemiec za tasiemcem puszczany dla kasy. Każdy serial na HBO, AMC czy gdziekolwiek pierw wypuszcza PILOTA, odcinek pierwszy serialu dla pewnego spectrum odbiorców, jeśli się przyjął, puszczają go, jeśli nie, idzie w niebyt. Musisz być więc osamotniony w swoim zdaniu. Odmóżdżanie? odmóżdżony musisz być Ty drogi autorze, założę się ze oceniłeś cały serial po jednym odcinku, jak na typowego hejta i trolla przystoi, szkoda ze nie zauważyłeś tych cholernie rozbudowanych dialogów i wieloodcinkowych/wielowątkowych intryg które wręcz zmuszają do myślenia...chociaż dla Ciebie to pewnie tak skomplikowane i niedostępne że byś tego nie zrozumiał... jednak patrząc iż stricte komercyjnej polskiej komedii "statyści" dałeś całe 9, jestem niemal pewien że ta wypowiedź do Ciebie nie trafi, pewnie jej nawet nie zrozumiesz.

//uczta dla trolla :D

TheNihl

Byłeś tam? że piszesz tak pewnie...ja piszę o filmie a nie o ludziach go oglądających i mam do tego prawa, natomiast ty mnie obrażasz, dlaczego? ciekawe zjawisko, piszę o filmie, że jest słaby a ty mówisz,że jestem w stanie tego ogarnąć tam są dedukcyjne intrygi i rozbudowane dialogi....ok, ale nie musisz zaraz mnie obrażać, po prostu gustuję w innych serialach...

KaciorAlku

Dlatego opuść nasze zacne sąsiedztwo i udaj się w kierunku owych "innych seriali". Do widzenia.

ocenił(a) serial na 9
KaciorAlku

gdybyś napisał "uważam że serial spartacus jest kiepski ponieważ... poszczególne elementy blablabla" moja wypowiedź byłaby inna. Jako że napisałeś prymitywnie i grubiańsko, w ten sam sposób Ci odpowiedziałem. Nie, nie zyłem w tamtych czasach lecz mam za sobą sporą ilość lektur i źródeł historycznych dokładnie opisujących tamte czasy (podoba mi się sam system miliatrny rzymu, postanowiłem poczytać i więcej),.. w wielu miejscach widziałem też ryciny i rysunki (ich zdjęcia) więc mogę stwierdzić jasno i klarownie że wlasnie sie prułeś o to jakie były tamte czasy i to że autorzy serialu wielokrotnie nominowanego do wielu nagród starali się jak najbardziej odwzorować tamte czasy.

btw. Skoro gustujesz w innych serialach to po jaką cholerę wogole tu coś pisałeś? chciałeś być fajny?

TheNihl

Tak chciałem być fajny i fajowy, zaistnieć w MTV w reklamie MCdonalda jak tam robię...co do odwzorowania rzeczywistości to ci ludzie mieli zgnite zęby, tłuste kłaki i nie malowali twarzy pudrem. Owłosieni na klatach i o sumiastych brodach, a tam biegają modele o żenujących umiejętnościach aktorskich....mieli brudne rowy bo sie nie myli, kał oddawali gdzie popadnie....żenada i jeszcze raz żenada....kawał kichy wykwitłej z MTV...

KaciorAlku

A NAPISAŁEM ZE TO SYF PONIEWAŻ OBEJRZAŁEM PARE ODCINKÓW I CHCIAŁEM PRZESTRZEC PRZED TYM DNEM WIDZÓW, lepiej poczytać ksiązkę

ocenił(a) serial na 8
KaciorAlku

MÓJ BOŻE CHWAŁA ZA CIEBIE CZŁOWIEKU!! Co my wszyscy byśmy zrobili gdyby nie TY i TWOJE poświęcenie! Obejrzałeś PARĘ odcinków serialu, który ma ich 39, ale TY wiesz najlepiej! A my durnie ocenę 8,2 nabiliśmy! Całe szczęście już nas przestrzegłeś, już teraz wiemy, że to syf i dno. Teraz już wiem, jak się myliłam i mogę spokojnie obniżyć ocenę! Tylko jeszcze napisz na jaką mam ją obniżyć! Jutrzenko! Gwiazdo poranna! Skalecz i moją stopę!
;/

Chciałabym zobaczyć jak z wywieszonym jęzorem oglądasz serial o brudasach z gniazdami na głowach, owłosionych, zapuszczonych, ze zgnilizną w gębach, którzy brutalnie rozłupują sobie czaszki i uprawiają sex :)
Konwencja robaczku, konwencja.

Kasiek_haz

robaczku? jak miło...pozdrawiam

KaciorAlku

w sumie niech ludzie ogladAJA CO CHCĄ

ocenił(a) serial na 8
KaciorAlku

O masakra, nie wierzę w to co czytam, ja rozumiem że może się serial nie podobać, ale ten argument to nie argument, przecież tak było, takie są dowody historyczne, no masakra, masakra

Erniszon69

Dowody historyczne?

ocenił(a) serial na 8
KaciorAlku

nie, ku*wa, osobiste

użytkownik usunięty
KaciorAlku

Nie przesadzaj. Co prawda serial nie powala jakoś szczególnie, ale daje niezłą rozrywkę i przyjemnie się go ogląda.

no może masz racje, dzięki że bez agresji...pozdrawiam

użytkownik usunięty
KaciorAlku

Z każdym dniem człowiek się uczy, by jej jak najmniej przejawiać na tym forum :)

ocenił(a) serial na 9
KaciorAlku

Jezu człowieku ten serial to prosta rozrywka i tyle. Dajże spokuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones