PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Kto bedzie ogladal ponownie lub po raz pierwszy?? Ja sie skusze:) Dobra pora emisji w niedziele i to poznym wieczorem ale nie w nocy :))

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ja oglądam po raz pierwszy. Poprzednie serie oberzałem ponownie. Po drugim odcinku będzie już wpół do pierwszej, więc jeśli to dla Ciebie nie noc, to już nie wiem, o której to jest ;D

Krytykant

Po drugim odcinku tak, ale w momencie rozpoczecia jeszcze nie :)

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ja pewnie się skuszę ;)

ocenił(a) serial na 9
monia198923

na jaja jowisza tez bede ogladał

deconstramus

Ja tak sie naoglądałam ze rano zaspałam :( I za dlugie te przerwy robia na tym tv puls. Ale ogolnie super ( Gannicus rządzi hehe :)

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ja te przerwy wykorzystuję na zrobienie tosta i herbaty, wtedy przerwa wydaje się wręcz za krótka :D

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ja także oglądam i przeżywam wszystko od nowa :D

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Oglądam po raz pierwszy. Jestem zachwycona tą serią. Dla mnie chyba najlepsza z racji pojawienia się godnego przeciwnika. Oglądam wyrywkowo w TV ale jak tylko będę miała czas poszukam w necie i obejrzę wszystko od początku.

bajserka

Ja tez tak porzadnie pierwszy raz. Ogladalam co prawda urywki w necie ale po angielsku ( a orłem nie jestem w tym jezyku) i tak nie bardzo wiedzialam co i jak. A teraz oglądałam na pulsie od pierwszego sezonu powtorki i teraz wlasnie premierowy ostatni sezon i rowniez mi sie bardzo podoba. Lepszy w 100% od Zemsty moim skromnym zdaniem. :) Krassus rzeczywiscie godny przeciwnik bardzo inteligentny i taki jakby nieobliczalny ale jednoczesnie honorowy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones