PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657154}

Spartakus: Wojna potępionych

Spartacus: War of the Damned
7,9 39 012
ocen
7,9 10 1 39012
8,7 3
oceny krytyków
Spartakus: Wojna potępionych
powrót do forum serialu Spartakus: Wojna potępionych

Po 2 odcinki o 22:15 i 23:15

dominik1989

Naprawde?? W koncu juz myslalam ze nie dadzą.:)) Super i tak bede ogladac ponownie :)

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Ja wiedziałem, że będą dawać. Bo kiedyś widziałem jak reklamowali, że w wiosnę będzie w Pulsie i chyba nawet było, że chyba w kwietniu wiec tak przypuszczałem, że pewnie w ostatnim tygodniu kwietnia dadzą. Jak w Wielkanoc nie dają.

p.s Znając życie Puls 2 będzie dawał w soboty po 23:00 powtórki bez cenzury.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

jest puls 2?? a na tv puls nie leci bez cenzury?? i duzo sie traci?? ogladalem wszystkie odcinki na pulsie... teraz dopiero sie dowiedzialem ,ze jest takie cos jak cenzura... (szkoda wolabym zeby czegos takiego nie bylo bo teraz czuje niedosyt i chce obejrzec bez cenzury zeby nie tracic scen) ;/

ocenił(a) serial na 8
rotanimod

Dają na pulsie po 2 odcinki. I ten pierwszy zawsze jest od 16 lat a ten drugi z czerwonym znakiem bez cenzury.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Puls_2

Bez cenzury pokazują cycki i tak dalej. Tryskającą krew i flkali itp.

rotanimod

Daja tez bez cenzury na Tv PULS , tylko ze jak jest powtorka. A w niedziele pierwszy odcinek chyba jest z cenzura, a drugi ten pozniejszy BEZ. Ale we wtorek i srode chyba jest powtorka i one sa obydwa bez cenzury. Ale nie jestem pewna. W poprzednich sezonach tak bylo.

dominik1989

No ja tez slyszalam ze mial byc 3 sezon, ale patrzylam w programie i patrze ze ostatni odcinek Zemsty a dalej nie ma. I w nastepna niedziele tez nie. Ale zapomnialam ze to Wielkanoc i w swieta daja inny repertuar. Ale masz racje spojrzalam na jeszcze kolejny tydzien i jest. Ciesze sie :)

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Kiedyś oglądałem powtórkę na pulsie tego odcinka, co był z cenzurą i też był z cenzurą. Pewnie tak robią, bo na Pulsie 2 dają bez cenzury.

dominik1989

To nie wiem. Ja pamietam ze kiedys ogladałam 1 sezon i w niedziele niektore sceny wlasnie byly pomijane te brutalne, natomiast jak patrzylam na powtorke to normalnie pokazywali jak krew tryskała jak glowy leciały i seks tez bardziej pokazywali.

ocenił(a) serial na 8
monia198923

No było tak jak puls dawał po raz pierwszy Spartakusa. Po za tym zależy, o której godzinie im się puści odcinek zazwyczaj dają po 23:00 bez cenzury. A jak wcześniej mają w planie to dają z cenzurą. A teraz ostatnio jak patrzyłem w programie to dość wcześnie dają te powtórki i może, dlatego z cenzurą. No, ale Puls 2 dają w soboty po 23:00 po 2 odcinki bez cenzury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones