Special Ops: Lioness (2023)
Special Ops: Lioness: Sezon 1 Special Ops: Lioness sezon 1, odcinek 6

Kłamstwo staje się prawdą

The Lie Is the Truth 41m
7,2 227
ocen
7,2 10 1 227
Special Ops: Lioness
powrót do forum s1e6

4,3,2,1... bo dziewczyny to te z lewackiej propagandy fuj XD czekam na odzew spierd olencow ktorzy zaczna sie ciskac, ze dziewczyny wola dziewczyny zamiast porzadnego kawalka meskiego miecha chociaz na szczescie bedzie tego malo, bo serial jeszcze nie wyswietlany w Polsce w normalnym obiegu, ale jak trafi na polski Skyshowtime to bedzie obraza majestatu

sobanek

Akurat tu ten wątek miał inny wymiar, niż tylko pokazanie propagandy. Nie raził w oczy. Zakończenie serialu zostawia niedosyt. To jak psychika tej dziewczyny była nastawiona od początku przez rząd usa i marines, to jak całość porusza się w szarościach i nic nie jest czarne albo białe. Po obu stronach są ludzie ze wszystkich złym i dobrym z czym się to wiąże.

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

mnie się podobało, chociaż jest pole do popisu dla pociągnięcia wątku Cruz, bo takiej traumy jaka przeżyła nie leczy sie w dzien czy tydzien.... Swietny serial i jego realizacja

sobanek

A rozpoczynającym gówno burzę jest właśnie sobanek.
Gratuluję synku.

ocenił(a) serial na 9
kurpsie

synkiem nazywa mnie moja mama i to od ponad 50 lat wiec chyba cos nie trafiona złośliwość XD a co do meritum sie nie odniose skoro lezy u ciebie zdolnosc czytania ze zrozumieniam

sobanek

Jeśli jesteś dłużej głupi to nie masz gwarancji, że na starość zmądrzejesz. Przykro mi.
To nie złośliwość tylko stwierdzenie faktu.

ocenił(a) serial na 9
kurpsie

przejalem sie strasznie slowami internetowego trolla XD

ocenił(a) serial na 9
kurpsie

a jedynka dla Zielonej Granicy swiadczy o tobie bardziej niz te debilizmy ktore tutaj wypisujesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones