PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827567}

Special

6,6 2 719
ocen
6,6 10 1 2719
Special
powrót do forum serialu Special

Rozczarowany

ocenił(a) serial na 2

Tak jak szybko się ogląda tak szybko można o nim zapomnieć. Netflix ponownie wypuszcza gniota, tylko tym razem niepełnosprawnego o niepełnosprawnym homoseksualiście...wtf?! Jedyny pozytyw to wątek matki który określiłbym mianem najbardziej autentycznego.

ialath86

Nie wiem, serial ogląda się dobrze i nie zajmuje to dużo czasu, więc ciężko się przy takim metrażu tak dobrze zmęczyć. Czy gniot? Na pewno debiut reżyserski. Zresztą polecam zobaczyć, kto tym reżyserem jest.

ocenił(a) serial na 6
ialath86

Nazywam to efektem Netfliksa: można obejrzeć, ale po co? Moim zdaniem odnosi się do praktycznie wszystkich popularnych seriali, a ten ma tę zaletę, że nie trzeba na niego tracić wiele czasu.

ialath86

Bo jak inaczej żeby polityczna poprawność nie wkradła się również do seriali. nuda nuda nuda. Zgadzam sie z Twoim wpisem

papa28

No ja nie wiem co tutaj ma polityczna poprawność. Filmów o osobach heteroseksualnych jest dalej 10 razy więcej niż o osobach homoseksualnych, więc nie masz racji.

Blackeer123

Przeczytałem twój wpis. Po pierwsze nie wiesz czym polityczna poprawność jest. Po drugie strasznie mi z tego powodu wszystko jedno. Może żyj swoim życiem co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones