PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753764}

Specjalista od niczego

Master of None
7,5 10 232
oceny
7,5 10 1 10232
8,5 11
ocen krytyków
Specjalista od niczego
powrót do forum serialu Specjalista od niczego

Kazdy odcinek to taka mala perelka dopracowana w kazdym szczegole.

ocenił(a) serial na 9
marta_en

oh tak tak
Uwielbiam po prostu pierwszy odcinek który jest na swój sposób remakem " Złodzieji rowerów". Tylko znacznie mniej depresyjny.

ocenił(a) serial na 7
BardzoChudeAfro

Obejrzałem całość. Dużo lepszy od 1 sezonu. Zrobione ze stylem. Dev już nie taki infantylny jak kiedyś. Serial poszedł w dobrą stronę. A miałem nie oglądać... Drugi sezon na 8, może 9/10 :D

ocenił(a) serial na 9
marta_en

Tak, drugi sezon jest jeszcze bardziej zabawny, mądry i głęboki. takie perełki jak ta kilkuminutowa scena w samochodzie, gdzie niby nie dzieje się nic, a dzieje się ogrom... ochy i achy! <3

ocenił(a) serial na 6
kaizydek

dwa ostatnie odcinki drugiego sezonu to przerobienie tego serialu na tanią komedię romantyczną :( wynudziłem się, drugi raz bym ominął te dwa ostatnie odcinki bo to nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 10
marta_en

Naprawdę jest doskonały pod każdym względem, czekam z niecierpliwością na trzeci sezon.

ocenił(a) serial na 8
natigaw

Z tym może być nie lada problem. Ansari w niedawnym wywiadzie tak powiedział: “I’ve got to become a different guy before I write a third season, is my personal thought. I’ve got to get married or have a kid or something. I don’t have anything else to say about being a young guy being single in New York eating food around town all the time.”

Taki trochę casus serialu "Louie". Niby też się nie skończył, ale twórca powiedział, że robi sobie przerwę i od dwóch lat na razie cisza. Podobnie może być tutaj, może zobaczymy 3. sezon za kilka lat, może w ogóle, kto wie.

ocenił(a) serial na 7
marta_en

Dokładnie - pierwszy sezon mi się niezbyt podobał, ale jakoś do kotleta przebrnęłam...za to drugi sezon jest bardzo dobry, dojrzalszy i lepiej napisany.

ocenił(a) serial na 9
marta_en

Również potwierdzam. Pierwszy sezon całkiem fajny, ale gdzieś w połowie przerwałam oglądać, bo nie porwało. Drugi miażdży!! Genialny humor, dopracowany scenariusz, każda postać jest ciekawa i intrygująca, życiowe tematy, świetny soundtrack!!! Polecam!

ocenił(a) serial na 7
marta_en

2 sezon dlugo sie rozkreca, pierwsza polowa jest nudna i wymuszona, jakos wyjatkowo irytujacy jest Arnold, ale w drugiej odzyskuje swoj flow i naturalnosc z pierwszego sezonu i jest pieknie

ocenił(a) serial na 7
marta_en

Gdzie można obejrzeć drugi sezon z angielskimi napisami?

ocenił(a) serial na 9
szyderczyjamb

netflix

marta_en

Jest fenomenalny! przemęczyłam sezon I ledwie go pamiętam choć to było ledwie kilka dni temu ale drugi to poezja! niektóre odcinki to perełki, jestem na odcinku Dziękczynienie i matko jakie to jest dobre!

ocenił(a) serial na 8
marta_en

przebrnąłem przez pierwszy, ale drugi... żałowałem z każdym odcinkiem że się kończy, im dalej tym lepiej; fantastycznie nawiązanie więzi widza z bohaterami ale tylko sezon 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones