PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753764}

Specjalista od niczego

Master of None
7,5 10 234
oceny
7,5 10 1 10234
8,5 11
ocen krytyków
Specjalista od niczego
powrót do forum serialu Specjalista od niczego

odc 1-3

ocenił(a) serial na 8

jak wasze wrażenia ?
jestem po 3 odcinkach. coś fajnego ma sobie tego serial. niby komedia, zdarza się mocno parsknąć śmiechem, a z drugiej strony seriale porusza życiowe tematy w taki lekki sposób.

aziz ansari jako dev świetny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
docinho

Przyjemnie i bardzo szybko się oglądało, a Aziz Ansari doskonale sprawdził się w tej roli.

ocenił(a) serial na 9
kredzion

To samo odniosłem wrażenie po seansie ! Świetna rola Aziza ! Serial ogląda się w ekspresowym tempie z pojawiającym się od czasu do czasu uśmiechem na twarzy

ocenił(a) serial na 5
docinho

Ja mam mieszane uczucia, moj chłopak to uwielbia, ale jest w tym serialu cos co mnie bardzo irytuje. Gra Aziza jest jakaś taka sztuczna, zresztą nie tylko jego.

marchewia

Najsztuczniejsi sa rodzice gdyz Aziz do ich roli zaprosil wlasnych rodziców. Taka ciekawostka.

Jakubo

Nie no, tata jest świetny - może oprócz żegnania się bo mówi to jakby olewał pożegnania. Ale mama to po prostu duka tekst typowo bez emocji :D po prostu tak jak się nauczyła tak mówi :D

ocenił(a) serial na 6
marchewia

Też mnie gra niektórych aktorów denerwuje - zachowują się nienaturalnie, jakby robili 8 dubel i wyrażali sobą "czy teraz poszło dobrze?" albo jakby im nie zależało.
Dotyczy to niestety też Aziza, który czasami wypada bardzo dobrze, ale często słabo.

W odcinku 9 chyba pojawiła się jakaś chemia między głównymi bohaterami, więc może dalej jest lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones