PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 885
ocen
7,8 10 1 14885
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

nie wiem jak mogłem kiedyś dać temu tytułowi ocenę 8 tylko. Na swoje czasy świetna kreska i animacja w dodatku niezła muzyczka świetna akcja i fabuła, a głosy wszystkich postaci znakomicie zagrane (mówię o oryginalnych głosach bo polskiej wersji od kilkunastu lat nie słyszałem:()

Nie ma w tym tytule do czego się przyczepić. Mały recykling scen mniej lub bardziej udany w kilku epizodach. Nierozstrzygnięcie wątku zaginięcia MJ tak do końca. Parę kiepskich tekstów. Ale to nie zarzuty to czepianie się.

Bo tak naprawdę serial ma wszystko co mieć powinien. Świetną zazębiającą się przez 5 sezonów fabułę, głównego bohatera który budzi sympatię jako Peter Parker (nie jest ani fajtłapą ani leszczem po prostu zwykłym facetem który nie lubi się napinać) a jako Spiderman tryska humorem i generalnie w obu postaciach zjada wszystkie inne przeniesienia tej postaci na ekran w dziejach.
Lista czarnych bohaterów i bohaterów którzy pojawili się w tym serialu w ramach crossoveru długa i świetnie obsadzona. Serial znam na pamięć a do dziś potrafię do niego wrócić i chyba nigdy mi się nie znudzi:P

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś która aktorka dawała głosu MJ Watson w wersji dla TVP 2? Nigdzie nie jest napisane,a to dziwne.Chocby w Wikipedii właśnie tylko ona jest pominięta

Brandon568

Agata Gawrońska.

ocenił(a) serial na 10
wizreal

Owszem, dawała głosu w wersji dla Fox Kids, natomiast w wersji dla TVP 2 nadal nie wiem
PS:W wersji dla TVP 2 pani Agata Gawrońska dawała głosu Felici Hardy:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones