PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12301}

Spin City

7,9 1 649
ocen
7,9 10 1 1649
Spin City
powrót do forum serialu Spin City

gdzie mozna obejrzec?

użytkownik usunięty

OK :) A dzisiaj jak i gdzie mozna to obejrzeć po polsku? Nie wazne c zy napisy czy lektor. ktos to nagrywal z C+ ? Jest to w necie w pl? Czy poprostu nie ma mozliwosci tego nigdzie zobaczyć? TV oczywiscie nie powtórzy tego :(

ocenił(a) serial na 10

mam szósty sezon z lektorem

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

masz to na kasetach VHS nagrane z TV? moze zripujemy? nie moge ci wyslac wiadomosci priv... mozesz mi na priv podac swój email ?

ocenił(a) serial na 10

mam to na PC, znalazłam na ch omikuj

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

a to super.. nie wiedzialem ze już ktoś wrzucił do neta :) musze sprawdzić

ocenił(a) serial na 10

zachomikowałam http://ch.omikuj.pl/dorota_gniedziejko/Seriale/Spin+City+-+Sezon+6+(Lektor+PL)

ocenił(a) serial na 10
dorotagniedziejko1998

po "ch" nie ma kropki

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

cholera... w tym sezonie nie ma już Michaela J. Foxa :( szkoda

ocenił(a) serial na 10

na pocieszenie powiem, że MJF pojawia się gościnnie (!) w pierwszych 3 odcinkach

użytkownik usunięty
dorotagniedziejko1998

ooo to super :P a oco tam chodzi? on niby odszedł od firmy i zastąpił go bardzo podobny koleś? heh

ocenił(a) serial na 10

Tak, Mike Flaherty musiał odejść, bo wykryto że pewien nowozatrudniony pracownik w ratuszu okazał się gangsterem, Mike wziął całą winę na siebie; i tak nowym zastępcą burmistrza na miejsce Mike'a został Charlie Crawford.

dorotagniedziejko1998

Czy ten serial leciał w Polsce ?.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Podobno. W każdym razie 6. sezon na pewno leciał choć raz, na Canal+, bo da się znaleźć odcinki z lektorem, ale to musiało być dosyć dawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones