PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=333549}

Spirala

Engrenages
7,8 288
ocen
7,8 10 1 288
Spirala
powrót do forum serialu Spirala

6/10

ocenił(a) serial na 6

Serial dobry, ale jakoś mocno nie porywa. Mam wrażenie, że co sezon powtarza się ten sam scenariusz, czyli wydział walczy o przydzielenie sprawy a potem następuje baaardzo żmudne śledztwo. Finały sezonów nie trzymały mnie w jakimś wielkim napięciu. Miałem wrażenie, że zostały bardzo uproszczone. Jednak po tak długich śledztwach spodziewałem się większej dramaturgii w ostatnim odcinku.
Wątki obyczajowe fajnie wymieszane.
Mimo wszystko chyba dobra decyzja producentów, że zakończyli na 8. sezonie, bo formuła chyba jednak trochę się wyczerpała.
Poza tym każdy sezon powinien mieć max 8-10 odcinków. Sezony liczące po 12 odcinków trochę się dłużyły.

ocenił(a) serial na 7
me_how1916

Dokładnie się zgadzam: ten sam schemat, za dużo odcinków w sezonie. Na koniec 8 sezonu oczekiwałam lepszego zakończenia a raczej bardziej drastycznego ... i niestety się zawiodłam... szkoda. Dla mnie najlepsza postać to cudowny Sędzia Roban .... i oczywiście piękny rudzielec :) no i Gilou :))) Pozdrawim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones