PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788410}

Spisek prochowy

Gunpowder
6,0 2 748
ocen
6,0 10 1 2748
4,0 3
oceny krytyków
Spisek prochowy
powrót do forum serialu Spisek prochowy

Za jednym z portali: "Gunpowder" to trzyodcinkowy miniserial BBC o spisku prochowym, który miał miejsce w 1605 roku w Anglii. Historia tych wydarzeń jest wspominana między innymi w filmie „V jak Vendetta”, w którym główną postacią był człowiek przebrany za Guya Fawkesa. Pomimo tego, że to Fawkes jest symbolem spisku prochowego, w rzeczywistości odpowiedzialny za wydarzenie był Robert Catesby, w którego postać wcieli się Kit Harington. Obok niego będziemy mogli zobaczyć znaną z roli Arweny we „Władcy Pierścieni” Liv Tyler oraz Marka Gatissa, który w „Grze o tron” gra Tycho Nestorisa – bankiera z Żelaznego Banku w Braavos."

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Ooo! Fajnie. Dzięki za info dobry człowieku :D Ciekawa obsada, ciekawa historia, trzeba obejrzeć.

ewej

Absolutnie, trzeba ;)

pogodno_2

wczoraj byla premiera (21st Oct '17 - 9:10pm) Network :BBC One

axelmat

Super, dzięki! Mam nadzieję, ze wpadnie szybko do nas.

ocenił(a) serial na 8
axelmat

A miało być w listopadzie. To kiedy w końcu? Myślałam, że mnie filmweb poinformuje o premierze, ale widać oni sami jeszcze nic nie wiedzą, kiepsko z ich bazą danych, bardzo kiepsko. Dobrze, że Imdb jest lepiej poinformowane w tej kwestii.

ocenił(a) serial na 7
ewej

Odcinki są juz na alltube, pierwszy odc jest z napisami, reszta ENG , zapowiada się dośc brutalnie, miałam przyjemnośc oglądac tylko pierwszy,ale jak bede miec chwile czasu to obejrze kolejne dwa :)

ocenił(a) serial na 8
WonderFul

Heh, ja już na bieżąco lecę, mnie się podoba. Ale dzięki za info, napisy mile widziane :-)

ocenił(a) serial na 7
ewej

ja juz po ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones