PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778966}
7,4 2 978
ocen
7,4 10 1 2978
Sprawiedliwi Wydział kryminalny
powrót do forum serialu Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

Naprawdę świetnie się to ogląda, odcinki z Walczakiem oraz Wach są wprost wyśmienite.
To jeden z niewielu polskich seriali który da się oglądać.
Stawiam tą produkcję obok serialu "Kobra 11 - Oddział Specjalny", to są dwa moje ulubione seriale i nie wstydzę się tego.

ocenił(a) serial na 1
SimonCruz

Właśnie to jeden z wielu paradokumentów co nie da się oglądać, to nie jest żaden serial tylko jakuś głupi paradokument . A te głupie paradokumentalne wstawki są tak denerwujące, że nie chce się tego oglądać . Prosze nie porównywać tego czegoś do serialu Kobra, bo to jest prawdziwy serial jaki ma być bez tych zbędnych paradokumentalnych wstawek .

GTA1

Powtarzasz się + popracuj nad interpunkcją <3.

ocenił(a) serial na 7
SimonCruz

Serial był naprawdę dobry, dopóki nie zaczęli mieszać z obsadą i wstawiać coraz bardziej irytujących bohaterów. A już ta blond pinda co na kontrolę przyszła jest tak potrzebna, jak dziura w moście.

Sanderus

Zgadzam się całkowicie, a mnie irytuje postać Górskiej- Magdalena Margulewicz - aroganckiej blondi, która zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, a jest świeżakiem w zespole.

ocenił(a) serial na 6
Monika_Armata

Akurat Latoszek jest bardzo fajna i dobrze zagrana. Najlepsza para to zdecydowanie Adam i Marysia. Górska okropna. Ewa była super, Bolo (niepotrzebne te wątki jumorystyczne, ma bardzo ciekawą pracę i na tym bym się skupiła), Radek.

Monika_Armata

jestem tego samego zdania, wnerwiajaca osoba....

SimonCruz

Naprawde porownujesz Kobra 11 - Oddział Specjalny do Sprawiedliwi - Wydział kryminalny !?? Naprawe to porownujesz !!?

ocenił(a) serial na 6
eingrad

A czemu nie? Kobra była baaardzo przeciętnym serialiną.

Tapir_filmaniak

naprawde porownujesz te poscigi samochodowe z czyms takim jak trudne sprawy albo dlaczego ja ?

SimonCruz

Coś fantastycznego. Oczywiście nie wszystko. PAULINA WACH, KUBA WALCZAK, BOLEK KOWALSKI ze STEFANEM to nawet nie ekstraklasa, to seria A we Włoszech, Hiszpanii, czy Anglii. Te ich odzywki, zachowania to coś wspaniałego. Fajnie się to ogląda.
Coś na minus. Bruno Sawicki czy Krzysztof Kopczyk to chyba liga okręgowa.
Na pewno trzeba odchudzić w tej chwili Walczaka, zrobiła się z niego piłeczka.
Pozdrawiam całą obsadę serialu i czekam na więcej.

kojak57

Kopczyk to się jeszcze jakoś obronił, ale ta nowa parka żółtodziobów, to niestety lipa.
Głównie obsadowa.

ocenił(a) serial na 6
kojak57

Akurat Kopczyk to razem z Latoszek najfajniejsza para w serialu. Wach i Walczak nudzą mnie już, a wątek Górskiej i tego nowego grubasa (bodajze Gawlik) pomijam, bo tam się przewija ten palant ciota Jawor, ktorego nie trawię.

Tapir_filmaniak

Zgadzam się z Tobą. Jak widzę Jawora z Górską przełączam serial ( nie wiem jak można ich trzymać w tym serialu - żenada). Walczak i Wach nieźle. Latoszek i Kopczyk też dla mnie najfajniejsza para. To jest moje skromne zdanie na temat obsady serialu. Pozdrawiam

ms79984

W czym niby taka "żenada" jeśli chodzi o tę parę?

Tapir_filmaniak

" Akurat Kopczyk to razem z Latoszek najfajniejsza para w serialu. "


Bez jaj. Chyba, że traktowani komediowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones