PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771368}

The Lonely, Shining Goblin

Sseul-sseul-ha-go Cha-ran-ha-sin-do-ggae-bi
8,4 2 968
ocen
8,4 10 1 2968

Sseul sseul ha go Cha ran ha sin do ggae bi
powrót do forum serialu Sseul-sseul-ha-go Cha-ran-ha-sin-do-ggae-bi

Zakochałam się w każdym najmniejszym drobiazgu dramy. Otrzymałam ogrom emocji, humoru czy wzruszeń :)
Jednak odczuwam minimalny niedosyt zakończenia, czy pytań np. Dlaczego Eun nie zdmuchnęła wcześniej świeczek tak by Goblin powrócił? Dlaczego Sunny nie mogła być ze żniwiarzem? Dlaczego miłość Kim i Eun nie mogła trwać dłużej?
Czy ktoś uważa podobnie? Mimo moich zapytań, drama jest Cudna po prostu!
Otrzymałam możliwość zaistnienia w świecie magicznym, bajkowym czy zwykle mówiąc pięknym - dlatego gorąco polecam bo kto odwiedzi ten świat na pewno się nie zawiedzie :))

ocenił(a) serial na 10
JadziaSmosarska

Myśle podobnie zdmuchnięcie świeczki tłumacze tym, iż tu tak bardzo gorąco i żarliwie poporsiła o ,, powrót pamięci' tak jakby. A Żniwiarz i Sunny może tym że ona nie mogłby wyaczyć sobie bycie z mordercą brata...Miło by było jakbyś odniosła sie do mojego innego kometarza , bo jestem ciekawa twojej opinii )

ocenił(a) serial na 10
anielican

Dzięki za podzielenie się swoim zdaniem :) rozumiem, że masz na myśli komentarz odnośnie tej dramy "Wrażenia" ~ który jest tak zatytułowany :)

ocenił(a) serial na 9
JadziaSmosarska

Dla mnie kwestia świeczek nie ma sensu, przez 9 lat nie zdmuchnęła żadnej świeczki czy zapałki? A po powrocie goblina ciągle coś zdmuchiwała.

Odejście Sunny było straszne, żeby ukarać mordercę brata pozbawiła i siebie nadziei na szczęście, ponadto zrezygnowała z kontaktu z bratem i przyjaciółką...
I z jednej strony to oczywiście wspaniale, że obydwoje ze Żniwiarzem odrodzili się i w końcu mieli swój szczęśliwy romans, ale Kim Shin stracił ich przy tym bezpowrotnie, bo nawet gdyby miał możliwość oddać im wspomnienia z poprzednich żyć, to przecież tym samym przywołałby dawny ból i żal i prawdopodobnie zniszczyłby tym ich związek.

A los samej głównej pary tragiczny, owszem, Eun się odrodziła, ale wciąż jest człowiekiem, nawet jeśli ma przed sobą trzy życia, które spędzą razem, to co potem? Goblin już na wieczność zostanie sam?
W ogóle nie rozumiem czemu powrócił na ziemię jako goblin a nie człowiek, przecież wyjęcie miecza miało go nie tylko zabić, ale i złamać klątwę. I teraz, bez tego miecza, nie ma już dla niego sposobu, żeby umrzeć? Eun wyczerpią się życia, a on pozostanie prawdziwie nieśmiertelny i do końca czasu będzie się błąkał po ziemi, tracąc bezpowrotnie ludzi, których odważy się pokochać?

JadziaSmosarska

Gdzie znajdę ta dramę online?

ocenił(a) serial na 10
Weronka90

Oglądałam na dramaqueen albo drama-online

JadziaSmosarska

dzięki:):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones