PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710662}

Stalker

7,3 3 378
ocen
7,3 10 1 3378
Stalker
powrót do forum serialu Stalker

8 maja stacja CBS uśmierciła serial Stalker . Niestety :(
Podałbym wam zródło informacji ale nie da sie wkleić linka. (Nie wiem dlaczego)

Informacja jest już nawet w Wikipedii jeśli mi ktoś nie wierzy :(
Smutno. To był super serial.

ocenił(a) serial na 7

szkoda, masowo kasują fajne nowe seriale a stare ciągną w nieskończoność,

Dokładnie. Serial nie jest najwyższych lotów ale przyjemnie się go ogląda :)

ocenił(a) serial na 10

Likwidacja naprawdę dobrego (jak na tę stację) serialu, jakim był "STALKER" na rzecz kolejnych Sezonów chłamu/tasiemca pod tytułem "CSI" i jego wszelkiej maści rozgałęźników (ostatnio, zdaje się, "CSI: Cyber") to ogromny błąd. I nie chodzi o to, że ja teraz będę obrażał widzów lubiących i ceniących sobie w/w serię - o gustach się, wiadomo, nie dyskutuje, ale po prostu zastanawia mnie fakt, jak serial, który na antenie jest już tak długo, że po prostu nudzi i którego pierwsze odcinki były pewnie jeszcze, w cudzysłowie, "wyryte w kamieniu" może wygrywać ze świeżą, dość ambitną i na pewno ważną społecznie pozycją, jaką jest "STALKER" - ważną społecznie, bo porusza przecież temat szeroko pojętego stalkingu tak bardzo aktualnego zarówno w Stanach, jak w innych częściach świata.

Porażka totalna.

użytkownik usunięty
R3Mi

Zgadzam się i jest mi smutno z powodu tej decyzji.
Próbowałem oglądać jeden odcinek CSI Cyber - nie da się !!!! Zwyczajnie się nie da.

ocenił(a) serial na 7
R3Mi

Zgadzam się. Stalker to naprawdę dobry, świeży materiał i przyjemny do oglądania.
Poza tym po obejrzeniu finału, byłam pewna, że jednak dali 2 sezon, żeby wyjaśnić cliffangher.

ocenił(a) serial na 10
laurrier

UWAGA! PONIŻEJ SPOILERY!

Miałem okazję obejrzeć ostatni odcinek Sezonu, a jak się, niestety, okazało, również serialu
i muszę powiedzieć dwie rzeczy:
- nie był to odcinek najwyższych lotów, a jako kandydat na finał serialu, czy nawet Sezonu, nie znalazłby się wg. mnie nawet w pierwszej trójce. Dla mnie był to zwykły odcinek "gdzieś ze środka" serialu.
- zrobiono coś, czego nienawidzę najbardziej, jeśli o seriale chodzi - dano zakończenie BEZ zakończenia. Skoro wiedzieli, że serial najprawdopodobniej zniknie z anteny na stałe, to nie znam się wprawdzie na tych wszystkich procedurach kręcenia seriali, terminach itp., ale przecież można było podjąć próbę realizacji choćby jeszcze dwóch, trzech odcinków, składających się w jedną całość, która by zgrabnie, logicznie i odpowiednio zamknęła serial.

Co za tym idzie - ja jako finał Sezonu i serialu traktuję jeden z wcześniejszych odcinków - ten, w którym ekipa szuka porwanej Beth i główna bohaterka na własne oczy widzi, jak Jej oprawca ginie w płomieniach, w dodatku z genialnym coverem znanej piosenki w tle. Był to odcinek chyba najmocniejszy w całym Sezonie i zdecydowanie mój kandydat numer 1 do roli odcinka zakańczającego całość. Na tym można było spokojnie poprzestać, jeśli wiedzieli, że zdejmą serial.

ocenił(a) serial na 8
R3Mi

Dlatego ja jeszcze nie widziałam ostatniego odcinka. Skończyłam na uratowaniu Beth :)

ocenił(a) serial na 6
R3Mi

odcinki seriali nie zawsze kręci się po kolei, a kręcąc akurat zakończenie, mogli jeszcze nie wiedzieć, że będzie skasowany. akurat cliffhanger na koniec sezonu to częsta serialowa praktyka.

ocenił(a) serial na 5
R3Mi

Odcinek 18 był dla mnie najsłabszym w całym serialu i obniżył jego ocenę. Seria idiotyzmów i nieprawdopodobieństw przekroczyła wszystkie granice.

ocenił(a) serial na 10
laurrier

I jeszcze jedno - jeśli wiemy, że będziemy ściągali z anteny nasz serial, to, na miłość boską, nie dajemy tam cliffhanger'a (bo rozumiem, że jako taki należy traktować to, co widzieliśmy w najnowszym, ostatnim odcinku serialu). Wystarczyło wykazać odrobinę kreatywności i ZMIENIĆ scenariusz. Umowy umowami, ale scenarzyści i twórcy jakąś wolną rękę w tym wszystkim chyba mają.

ocenił(a) serial na 6
R3Mi

tak jak napisałam wyżej, odcinki serialu nie zawsze kręci się po kolei. jeżeli mieli nakręcone zakończenie, to bezsensem jest ładować kasę w nakręcenie nowego zakończenia, skoro serial zostanie zdjęty i nie będzie zarabiał.

R3Mi

Jestem tego samego zdania. :(

ocenił(a) serial na 8
R3Mi

Moim zdaniem seria CSI jest fajna, bardzo ją lubię, ale ta ostatnia wersja to dno!! Co to do cholery jest?! Jak na razie widziałam tylko, albo aż 4 odcinki i jedyną pozytywną postacią jest ten haker-murzyn. Teraz Stalker, przedtem Forever- same dobre rzeczy kasują. Psia kość. Mtv skasowało moje Eye Candy po co robią produkcje, urywają w najlepszym momencie i nie kończą. Mogliby zrobić chociaż jeden dodatkowy odcinek i w jakiś sposób bylibyśmy usatysfakcjonowani.

ocenił(a) serial na 9

Właśnie wczoraj skończyłem ogl. ost. odcinek 1-go sezonu,i jestem wręcz zażenowany Tą informacją ;/ Jak K---wa można wycofać,dalszy ciąg ,tak Zajebistego "dla mnie" serialu ?!?!?!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones