PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710662}

Stalker

7,3 3 378
ocen
7,3 10 1 3378
Stalker
powrót do forum serialu Stalker

odcinek 18

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś wie, kiedy ma wyjść nowy odcinek? Ja niestety nie znalazłam takiej informacji...

ocenił(a) serial na 9
laurrier

Chyba nie ma jeszcze zapowiedzianej daty. Na stronie CBS jest tylko napisane "środy", ale nie ma go w programie na najbliższe dwa tygodnie.

mauviette

Oby tylko nie anulowali bo już się wkręciłam.

laurrier

w czwartek 5.03 o 22.00 ale nie pamietam na jakim kanale. axn moze

ocenił(a) serial na 7
lucckaa

super, dziękuję za odpowiedzi :))

laurrier

na stronie seansikkropkatv mozesz ten serial tez obejrzec za darmo bez logowania. mi sie tak spodobał ze obejrzalam kilka odcinkow z tym ze 3 i 4 mi nie odtworzylo. serial super

lucckaa

tam gdzie kropka . tv wstaw normalnie . tv

laurrier

na kanale 13 ulica i SAT.1

ocenił(a) serial na 7
lucckaa

i jak oglądałaś wczoraj 18 odcinek?

laurrier

Jeżeli dobrze pójdzie to może w czerwcu na kanale 13ulica, zobaczymy 18 odc. (dopiero5 odcinek jest). Oczywiście jak zamówili cały sezon. Chyba, ze CBS zlituje sie i wyemituje ostatnie odcinki serialu :)

ocenił(a) serial na 7
cherry_566

szkoda :(

laurrier

Czytałam, ze CBS pusci jeszcze 3 odcinki, ale kiedy to wielka niewiadoma, bo na miejsce Stalker dali nowy serial CSI: Cyber. Zobaczę co to za serial może tez ciekawy :).

ocenił(a) serial na 7
cherry_566

i jeszcze raz szkoda :( bardzo mi się spodobał ten serial i bohaterzy
i jestem ciekawa jak się skończy historia z porwaniem Beth, chociaż domyślam się, że dobrze :) aczkolwiek, w obliczu anulowania serialu mogą to rozwiązać inaczej...

cherry_566

ten cyber to kompletne gówno w porównaniu do stalker ;) które jest bardzo ciekawe , takiego serialu kryminalnego nie było :)

cherry_566

ten cyber to kompletne gówno w porównaniu do stalker ;) które jest bardzo ciekawe , takiego serialu kryminalnego nie było :)

Marko81

Zbieralam sie na CSI;Cyber, juz wiem ze nie warto ;)

cherry_566

ale jak chcesz mozesz zobaczyc 1 odcinek ja ci nie zabraniam hehehe

Marko81

To zobacze i skomentuje :)

Marko81

Wieje nuda w tym Cyber, co z tego ze maja najnowsze cud nowinki jak za krzty klimatu nie ma w nim :(. W stalkerze od samego początku jest napięcie. Polecam serial Podejrzany, przynajmniej ciekawy jest :)

cherry_566

Też zacząłem go oglądać :)

laurrier

Tnt torent info, za darmo, przez wyszukiwarkę łatwo znaleźć. Na bieżąco sa odcinki z tłumaczeniem :).

laurrier

http://www.cbs.com/recommended-galleries/1003783/season-finale-airdates-announce d/78769/stalker-season-1-finale/

ocenił(a) serial na 7
cherry_566

o! dziękuję za informację! :) ale szkoda, że dopiero w maju..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones