PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132913}

Stalowy alchemik

Hagane no renkinjutsushi
8,0 15 200
ocen
8,0 10 1 15200
Stalowy alchemik
powrót do forum serialu Stalowy alchemik

:)

ocenił(a) serial na 10

Seria prezentuje się bardzo dobrze. Największym plusem jest klimat tej serii. Jeden z lepszych soundtracków, sposób prowadzenia historii w tych odcinkach opartych na mandze niemalże lepszy od Bortherhood. Chociaż jest t jeden wielki filler, studio BONES zrobiło całkiem ciekawą wersję alternatywną. Nie ustępuje wersji mangowej. Jeśli przymknąć oko na niektóre szczegóły jest to naprawde dobra seria. Wprowadzenie odcinka przez Ala na zawsze w pamięci.. ahh.

pewupe

Popieram, 2 raz oglądam sobie brotherhood i jednak wersja z 2003 jest najlepsza moim zdaniem, prawie każdy odcinek jest super, muzyka 100 razy lepsza niż w bh i jeden z lepszych z anime w ogóle, wiele szczegółów, mało błędów i fajnie zmieniona fabuła, ludzie to już dla zasady marudzą :) I zgadzam się, wprowadzenie Ala jest najlepsze, w bh jest nudne, w tej wersji nie ma przedłużaczy, od razu fabuła, nie jest wszystko podane na tacy, ale za to wprowadzenie do historii jest super, nie za szybkie, dokładne ale jednocześnie bez przesadzeń, a ta nowa to jakoś dziwnie. Polecam, jedno z najlepszych anime jakie oglądałem, jeśli nie najlepsze, i nie mówię tu o brotherhood. Brotherhood też fajne, ale wolę to, i ten super film kinowy. Polecam !

użytkownik usunięty
pewupe

Ja tam wolę Brotherhood, przynajmniej jeśli chodzi o fabułę. Wcześniejsza wersja jest dla mnie trochę przekombinowana, ale i tak warta jest obejrzenia. Chociażby dla porównania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones