PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132913}

Stalowy alchemik

Hagane no renkinjutsushi
8,0 15 200
ocen
8,0 10 1 15200
Stalowy alchemik
powrót do forum serialu Stalowy alchemik

cos podobnego do FMA ?

ocenił(a) serial na 9

ogladalem to dawno. bylem pod ogromnym wrazeniem. (obecnie ogladam samurai champloo - tez niezly:)

Czy znacie podobne anime ? nie chodzi mi o alchemie. ale o anime ktore wnosi tajemnicza otoczke i moznaby jeszcze "pofilizofowac" :P hehe
pozdrawiam

exe

Hmm... Moge polecić ci Cowboy bebop - świetny klimat - połączenie Si-Fi i Westernu, pomimo, że nie przepadam, za żadnym z tych gatunków w anime sie zakochałam ^^

Spirited Away; W krainie bogów - być może to nie seria, ale film świetny, pełen magii, tak samo Mononoke Hime - oba polecam gorąco ;)

I Death Note, nie jest jakoś specjalnie podobne, ale wyśmienite - najlepsza seria, jaką do tej pory widziałam, mogę z czystym sumieniem polecić ;)

Her_Infernal_Majesty

Ehh... zapomniałam... Jeszcze Elfen Lied - jest sporo nagości i krwi - jednak anime opowiada smutna historię, świetna muzyka i mroczny klimacik, to wszystko pozwala się wczuć w anime ^^

exe

Angstujących anime Ci dostatek. W pewnym momencie zaczynasz szukać czegoś bez "thragicznej" otoczki i stwierdzasz, że to trudne zadanie.

Co do tematu- wielu fanom FMA podoba się D-Gray Man http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1061-d-gray-man/rec/1091
(na powyższej stronie znajdziesz mnóstwo recenzji poukadanych wg. ocen i gatunków, na pewno znajdziesz więcej dla siebie.

exe

Chyba nie ma nic podobnego do FMA. Sam długo szukałem i nie znalazłem niczego równie dobrego. Ale jak już to z mojej strony polecam Full Metal Panic. ;) Historia zupełnie inna ale świetnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones