PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679622}

Stan kryzysowy

Crisis
6,7 1 491
ocen
6,7 10 1 1491
Stan kryzysowy
powrót do forum serialu Stan kryzysowy

Ma potencjał

ocenił(a) serial na 7

jak narazie po 3 odc serial niezły ale specjalnie nie porywa, a szkoda bo liczyłem na coś więcej. Aktorsko jedynie Gillian Anderson i ten gościu Finley najbardziej dają rade :) Mam nadzieje że akcja jeszcze sie troche rozręci, bo serial ma potencał :)

londontown

Laska z FBI troszkę z bycia nieżyciową przypomina Carrie z Homelandu. Ale może coś się rozkręci-poza tym to kto tam ją wie dlaczego "porzuciła" dziecko :)

jarek_gut14

Masz rację. Pod względem płci, koloru włosów - generalnie bląd. Próba równania ich gry świadczy o zerowej zdolności oceny. No ale może tylko troszkę przypomina, wówczas również troszkę przypomina Filomenę J. Dench.

Uh_Huh

Ja nie porównuje ich gry tylko co te dwie postaci na początku sezonów sobą reprezentują/reprezentowały

ocenił(a) serial na 8
londontown

Naprawdę niezły serial i dobry odcinek 1x5, choć oczywiście wątki uczuciowe w siedzibie porywaczy są do niczego. "Human Target" :) dobrze gra wrednego i brudnego szefa CIA, choć trochę szkoda, że tej roli znowu Broyls nie dostał - jak w Inteligence. :)

I wróciła dobra muzyczka - kto mi powie jaka to piosenka jest grana na koniec odcinka??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones