Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 3 Star Trek: Picard sezon 3, odcinek 10
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Ostatnie pokolenie

The Last Generation 1h 5m
8,0 143
oceny
8,0 10 1 143
Star Trek: Picard
powrót do forum s3e10

Czy wy też macie wrażenie że sezon 3 jest oderwany zupełnie od 2 sezonu?
Zero informacji co z grupą borg dowodzoną przez Anikę borg jako królową i co z tunelem?
No chyba że w 10 odcinku coś jest bo nie mam jeszcze dostępu na polskim prime 20.04.2023 godzina 20:13

brylok1981

Jaką znowu Anikę? Annika Hansen to była Siedem z Dziewięciu. Zapewne miałeś na myśli Agnes Jurati.

ocenił(a) serial na 8
Nabongodonozor

Pewnie tak. Nie ma wzmianek o tym wątku, też zwróciło to moją uwagę, bo myślałem, że w momencie gdy akcja przeniosła się na ten "Mother Borg cube", coś się tam wydarzy związanego z tą Agnes, bo przecież ona została nową borg Queen...

Sknerus89

Ja natomiast byłem prawie pewien, że Agnes się nie pojawi, bo po zakończeniu drugiego sezonu aktorka po prostu zrezygnowała z roli.

Sknerus89

to jest druga krolwa przeniesiona z alternatywnej przyszlosci. Ona nadal gdzies tam jest pilnuje tunelu (ha tfu).

ocenił(a) serial na 7
Nabongodonozor

faktycznie pomyliłem aktorki
Dla mnie ten 10 odcinek był super sugeruje że królowych borg może być kilka choć nie wyjaśnia jak
No i to zakończenie otwierające drogę do kolejnej serii wychodzi na to że Jack i Picard będą mieli wspólnego irytującego przyjaciela, choć jeszcze nie wiadomo czy nowa seria powstanie

brylok1981

Trzeci sezon jeszcze przed emisją został zapowiedziany jako ostatni.
Co do królowej Borg, to wychodzi na to, że to chyba była ta jej wersja ubita przez Datę w finale "First Contact" (a nie ta ubita przez Janeway).
Jeśli idzie o Q natomiast, to jakoś specjalnie nie zaskoczył mnie jego powrót. Właściwie to tego się spodziewałem:D

brylok1981

JuBorgi pilnuje tunelu (ha tfu na ten stwor). Shaw w 3 czy czwartym odcinku lekcewazaco wspomnial o tej wersji krolowej. Poza tym Borg postrzegaja czasoprzestrzen inaczej. Nadal istnieja jakies kolonie w kwadrancie Delta, inne uniwersa itp.

ocenił(a) serial na 8
brylok1981

no ja juz to pisalem przy odcinku 9, ze 3ci sezon jest jednym wielkim bledem logicznym - calkowicie ignoruje sezon 2... smutek

ocenił(a) serial na 7
bafiakb

Nie do końca rozmowa na końcu 10 odcinka nawiązuje do 2 sezonu są w niej Jack i ...

bafiakb

Ja odnoszę jakieś takie dziwne wrażenie, że ten trzeci sezon był takim "miękkim rebootem" całej serii...

bafiakb

trzeci sezon to najlepsze co sie wydarzylo od First Contact

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones