Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 3 Star Trek: Picard sezon 3, odcinek 10
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Ostatnie pokolenie

The Last Generation 1h 5m
8,0 142
oceny
8,0 10 1 142
Star Trek: Picard
powrót do forum s3e10

Bardzo fajne pożegnanie ze "starym pokoleniem" i otwarta droga do "nowego pokolenia". Oby pod dowództwem 7 z 9 nakręcili jeszcze jakieś odcinki "Star Trek 7 z 9"

Jeżeli chodzi o królową Borg, jak dobrze zrozumiałem to była ta z serii Voyager.

chotom18

"Jeżeli chodzi o królową Borg, jak dobrze zrozumiałem to była ta z serii Voyager."
Też tak myślałem przed 10. odcinkiem. Ale po jego obejrzeniu doszedłem do wniosku, że to raczej była ta, która załatwił Data w finale "First Contact".

ocenił(a) serial na 8
chotom18

Muzyka też zasługuje na uznanie. Zwłaszcza ta na koniec odcinka. The Stars - End Credits (Stephen Barton, Frederik Wiedmann). Boże jakie to było piękne. Cały sezon to mega podróż sentymentalna w czasy dzieciństwa

ocenił(a) serial na 7
chotom18

Mogli sobie schować to włażenie w tyłek synkowi Picarda na koniec i sadzanie przy kapitanie itp. Bo jednak wyszło żałośnie.
Poza tym ten sezon to najlepszy star trek od wielu lat. Chciało by się aby tak to teraz wyglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones