Starożytni kosmici (2009)
Starożytni kosmici: Sezon 19 Starożytni kosmici Sezon 19, Odcinek 17

The New UFO Hunters

8,3 3
oceny
8,3 10 1 3
Starożytni kosmici
powrót do forum s19e17

W świetle ostatnich doniesień/zeznań pracowników służb USA złożonych pod przysięgą przed amerykańskim Kongresem - kosmici regularnie odwiedzają Ziemię, a Ziemianie dysponują elementami ich technologii próbując je badać. Takie doniesienia pojawiają się regularnie od kilkudziesięciu już lat ze strony wysoko postawionych przedstawicieli armii/rządu USA. Dotychczas były dementowane i wyśmiewane, a ich autorzy dyskredytowani. Jeśli uznać ostatnie doniesienia za prawdziwe - teoria o "Starożytnych kosmitach" nabiera zupełnie innego wyrazu i sensu.
Przeczytałem inne wątki na forum. Żaden z nich nie uzasadnił w odpowiedni sposób zagadnienia MOTYWACJI do tworzenia tak zaawansowanych budowli. Jakaś musiała być. Dodatkowo zapoznałem się z poblikacjami na temat "kultu cargo". Według mnie - zewnętrzna ingerencja mogłaby być przyczynkiem do takiej motywacji dla starożytnych inżynierów. Będąc w Karnaku i mając za przewodników studentów archeologii z Alexandrii (uczestniczących w pracach archeologicznych na terenie Egiptu) - pytałem ich czy wierzą, że budowle te powstały bez ingerencji z zewnątrz. Wsyscy odpowiadali, że nie... Pewnie chwilę potrwa, aż ludzie zrozumieją i zaakceptują, że nie są jedynymi we wszechświecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones