PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597724}
8,3 8 632
oceny
8,3 10 1 8632
Steins Gate
powrót do forum serialu Steins;Gate

Jak się już zacznie to oglądać, to trudno się oderwać . Z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej , a końcówka to już cud , miód łącząca wszystkie elementy w całość . Jednym słowem rewelacja .

Zaraki250

Popieram w 100%, moim zdaniem Steins;Gate i Death Note to najlepsze anime pod względem fabuły, świata, postaci.

ocenił(a) serial na 9
lukasziks

Chciałeś napisać Steins;Gate i Fullmetal Alchemist:Brotherhood, albo Steins;Gate i Angel Beats!, albo ...

Damek_

Ta, bo wiesz lepiej co chciałem napisać. Lepiej się nie odzywaj w ten sposób.

ocenił(a) serial na 9
lukasziks

Źle mnie zrozumiałeś - nie chciałem nikomu nic insynuować - to miała być ironia. Popieram w całości co napisał Zaraki250 tak jak Ty - z tą różnicą do Ciebie, że wspomniałbym o FMA:Brotherhood jako przykład tytułu charakteryzującym się wspomnianymi cechami. Inny użytkownik mógł zrobić tak samo, z tą różnicą, że wytypował na przykład Angel Beats!, itd.

Damek_

Okej, teraz rozumiem kontekst wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 9
Zaraki250

Faktycznie, świetne anime. Jedno z moich ulubionych obok Samurai 7.

ocenił(a) serial na 10
Zaraki250

Szkoda tylko, że anime z taką konsekwencją idzie po dobrze utartych ścieżkach teorii podróży w czasie. Gdyby autorzy dodali coś od siebie, to mógłby stać się filmem nieśmiertelnym. A tak pomimo iż jest dobry, to czy będziemy o nim pamiętać?
Poza stroną wizualną, na uwagę zasługuje dokładność z jaką przedstawiono ingerencję w przeszłość i jej efekty. Na tym dystansie nietrudno było o jakiś błąd logiczny czy też pomyłkę, a jednak wszystko poszło jak po sznurku, wręcz idealnie. To była bardzo precyzyjna robota i nie mam wątpliwości, że musiała kosztować sporo pracy.
Daję zasłużone 9/10.

ocenił(a) serial na 8
Zaraki250

Może być ale do np. Elfen Lied to mu daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones