PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717921}

Stitchers

7,0 2 798
ocen
7,0 10 1 2798
Stitchers
powrót do forum serialu Stitchers

Z odcinka na odcinek

ocenił(a) serial na 9

Po pierwszym odcinku nie byłam przekonana co do tego serialu, ale dałam mu szansę i zaczynam uważać, że postąpiłam słusznie. Szczęśliwie, główna bohaterka w jakiś sposób przestała być aż tak irytująca jak w pilocie, a fabuła zaczyna być interesująca. Teraz, po piątym odcinku, z czystym sumieniem daję 8 i czekam co będzie dalej. Do wszystkich, którzy chcą zacząć oglądać: nie zrażajcie się od razu, z odcinka na odcinek jest lepiej ;)

ocenił(a) serial na 9
TakeItIzzy

Oczywiście drobna pomyłka- po CZWARTYM, nie po piątym odcinku

TakeItIzzy

popieram, 4 odcinek był całkiem przyzwoity

TakeItIzzy

Aktorka niestety bardzo słaba, bardziej się nadaje na redt niż na serialu komercyjnego, poza tym straszne luki w scenariuszu, czasem aż niezrozumiałe na tym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
TakeItIzzy

Mnie serial od razu wciągnął, a postać Kirsten bardzo polubiłam. Oczywiście złodziejem scen i tak jest Cameron, a czasem też Linus. Finał wbił mnie w fotel i niecierpliwie czekam na nowe odcinki. Jak dobrze, że serial został przedłużony na drugi sezon...

ocenił(a) serial na 7
killijoy

To nie był finał, będzie jeszcze jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Czy aby na pewno ? Nigdzie nie znalazłem wzmianki jeszcze jednym odcinku tego sezonu. Jeśli to prawda to kiedy on wyjdzie ?

mietkowski133

Nawet tutaj na filmwebie masz informację "najbliższy odcinek w tym roku (USA) s01e11 When Darkness Falls"

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Następny odcinek będzie tzw. specjalnym, zobaczymy go w okolicach Halloween i niekoniecznie będzie on kontynuacją wydarzeń, które widzieliśmy w odcinku 1x10, który uznawany jest za finał sezonu pierwszego. Mogą to być flash-backi czy coś takiego.

ocenił(a) serial na 9
killijoy

pewnie Cameron sie obudzi, zacznie się coś między nim i Kirsten i trzeba będzie do styccznia czekać na ciąg dalszy.

ocenił(a) serial na 8
Malutkaaaa

Jeśli się obudzi, to mogę względnie spokojnie czekać to tego stycznia :D

ocenił(a) serial na 8
killijoy

Usunięcie go z serialu byłoby największym błędem, ale jestem przygotowany na wszystkie możliwości ;)

ocenił(a) serial na 9
killijoy

musi się obudzić xD bo jaki ma sens Stitchers bez niego xDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones