PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717921}

Stitchers

7,0 2 798
ocen
7,0 10 1 2798
Stitchers
powrót do forum serialu Stitchers

zapowiada się całkiem niezłe

romek_krakow

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 7
Exhaust

Na tvseriesonline :)

romek_krakow

Skrobnij cos wiecej.

romek_krakow

Nie ogarniam ludzi którzy oceniają serial po jednym odcinku

ocenił(a) serial na 6
BrodaGandalfa

proste.Na razie oceniam go na 8 jak się popsuje zmienię na niższą.W komentarzu jak byk napisałem że zapowiada się nieźle a nie że jest świetny.Rozumując w ten sposób powinno się oceniać dopiero po skończeniu serialu a to czasem mogłoby być i za 10 lat.Tak więc oceniam po odcinkach które dotąd zobaczyłem.

ocenił(a) serial na 6
romek_krakow

Ja podobnie pierwszy odcinek oceniłam na 7, a dalej zobaczymy ocena spadnie lub wrośnie. Myślę że nic w tym złego.

romek_krakow

Ale nieźle to jest 6/10. A Ty dałeś 8/10 co oznacza "bardzo dobrze".

ocenił(a) serial na 6
per333

po pierwsze 8 to ocena odcinka była a chodziło o to że serial zapowiada się nieźle (czy jakbym dał 10 to miałbym w komentarzu napisać że zapowiada się arcydzieło?Napisałem że nieźle ze względu na efekty,na to że temat trochę nietypowy,że lube s-f i takie klimaty i na to że mimo wszystko uważam iż był ciut lepszy niż spora część seriali która się pojawia i dalej tak uważam choć ocenę trochę zaniżam póki co bo kolejny odcinek już niczym szczególnym nie zaskoczył więc na 8 w mojej ocenie teraz nie zasługuje

ocenił(a) serial na 5
romek_krakow

koszmarny! wyszli z tandetnego założenia, że postawią jakąś laskę, która jest zbyt pewna siebie, ma jakąś abstrakcyjną przypadłość i odnajdzie się w typowy dla siebie sposób, pokazujący "pff, jestem taka zajebista, niczym mnie nie zaskoczycie". ona jest jak cyborg. a film wydaje się już być schematyczny, niczym house, nowy holmes czy inni dziwacy. jak zwykle super tajna agencja i wszyscy będą tolerować jej "niestandardowe" zachowanie. nuda.

ocenił(a) serial na 5
romek_krakow

aaa, no i jeszcze ten pocałunek. przecież i bez tego było wiadomo, że będzie na nią lecieć niczym lawina.... :/

ocenił(a) serial na 5
romek_krakow

zapomniałam jeszcze wspomnieć, że gość zginął w wybuchu siedząc jakies...2m? od bomby, a w labolarorium ma zaledwie kilka szram. składanie jego ciała byłoby jak układanie rogala z bułki tartej... poza tym jak znaleźni 4 bombę, gość przywiązany od jakiś 3 dni wyglądał na zbyt żwawego. chyba po 3 dobach człowiek jest osłabiony i ledwie żywy... i jeszcze rozbroiła bombę (pierwszy raz w życiu!!!) mniej się przy tym głowiąc niż zawodowy saper. i na koniec tak, jak pisałam, wszyscy tolerują jej niesubordynację. to nic, że mogła całą tę agencję zniszczyć w ciągu 2 dni... (tak komentuję na bieżąco, bo nie mogę się po prostu oprzeć).

ocenił(a) serial na 7
jurystka

Przyczepię się tylko do tego zbyt żwawego - jesteś podłączony do bomby, to raczej jesteś nerwowy. Żyjesz na stresie, bojąc się o swoje życie. I będziesz nakręcony, bo nakręca cię strach i stres - dopiero po fakcie padniesz ze zmęczenia.

romek_krakow

Bardzo słaby. Nie zachęca wręcz przeciwnie. Żenująca gra głównych aktorów

ocenił(a) serial na 4
Marek84

trzeba wziąć poprawkę, że to produkcja familijni, z naciskiem na dzieci, co nie zmienia faktu, że z serial nie zachwyca, a na znośnym poziomie wypada jedynie "współlokatorka" oraz Linus. Pozostałe postacie, no cóż, wolę się nie wypowiadać.

Marek84

Taki na niedzielny wieczor. obejrzałam trzy odcinki.i mam takie wrazenie, że takie było założenie żeby główna bohaterka była sztywna. tak sie zachowuja ludzie, którzy sa odizolowani od innych. chodza jak maszyny. ale nie wiem, takie mam wrazenie. jezeli sie myle, niech mnie ktos poprawi.

ocenił(a) serial na 6
puma1775

ja też tak myślę że taki był plan i że niby jej przypadłość ma takie a nie inne zachowanie powodować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones