PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129544}

Stowarzyszenie Szaropiórych

Haibane Renmei
8,0 2 062
oceny
8,0 10 1 2062
Stowarzyszenie Szaropiórych
powrót do forum serialu Stowarzyszenie Szaropiórych

Czy ktoś wie kiedy będzie druga płyta? Wydawało mi się, że miała być w listopadzie, a na stronie Anime Gate znalazłam, że w listopadzie są inne premiery:<

ocenił(a) serial na 10
Aisud

DVD2: styczeń 2008 taka inforamcja jest podana na stronie anime gate

ocenił(a) serial na 9
Irzykus

oO.. Dopiero? Buu:< No trudno.. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość:P Dzięki za info:))

ocenił(a) serial na 10
Aisud

I tak niesamowitym jest, że chcą zrobić kolejną część takiej serii. Są tylko trzy opcje - będzie równie dobra, będzie lepsza lub będzie beznadziejna. Znając życie będzie gorsza, ale mam nadzieję, że utrzyma chociaż poziom. Spotkać się jeszcze raz z Rakką? czemu nie.

ocenił(a) serial na 10
Aenama

Nieporozumienie!
Druga część raczej/sezon raczej nigdy nie powstanie, chodziło o drugą płytę DVD polskiego wydania "Haibane Renmei" - płyt jest bodajże cztery i nie są wydawane równocześnie, tylko "na raty" - co kilka miesięcy.
Tutaj link: http://www.anime-gate.pl/modules.php?name=NaszeAnime&id=44

ocenił(a) serial na 9
Filippiarz

Chodziło mi dokładnie o te odcinki 7-13:)
Cztery płyty powiadasz? Chyba nie:> Bo odcinki 1-6 zmieściły się na jednej płycie:> Dobrze wiem, bo posiadam i jestem zadowolona z tej anime^^ Zatem czekam na styczeń i na drugą płytę:)
A w ogóle co do anime to chciałabym dostać od Mikiego
'Najlepsze Anime ze studia Ghibli (7-9)'
może Mikuś sprawi mi miłą niespodziankę:)

Pozdrawiam i życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT:D

ocenił(a) serial na 10
Aisud

Cytat "Cztery płyty powiadasz? Chyba nie:>"

Aha, oznacza to w takim razie, że polskie wydanie jest dwupłytowe... Bo na zachodzie widziałem wydanie czteropłytowe. Wszystko wyjaśnione, pozdrawiam, bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones