PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725481}

Strażnicy Galaktyki

Marvel's Guardians of the Galaxy
7,5 985
ocen
7,5 10 1 985
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum serialu Strażnicy Galaktyki

Cześć,

obejrzawszy 1 i 2 cześć filmu dowiedziałem się, że jest też serial. Zacząłem oglądać, wrażenia generalnie pozytywne, dużo śmiechu, sporo akcji, ukazanie bohaterów, ale zupełnie nie wiem jak wygląda to w kwestii "kanonu" (o ile taki w przypadku "Strażników Galaktyki" istnieje). Serial oraz 2 część filmu zupełnie rozjeżdżają się w kwestiach takich jak chociażby pochodzenie Quilla i jego ojciec, czy nawet najbardziej błahe (Groot nie jest "dzieckiem" jak w 2 części). Nie znalazłem o tym za bardzo informacji na internecie, na forum serialu też widzę tylko 5 tematów... Wiadomo, że film jest ważniejszy i bardziej dochodowy, ale w jakim celu powstał w takim razie serial? Aby widzowie otrzymali dwie alternatywne wersje Strażników? :)

Pozdrawiam,

Crystiano02

crystiano02

Jak juz ktoś napisał, serial animowany dzieje sie w uniwersum kreskówek takich jak Ultime Spiderman i Avangers:zjednoczeni. Trochę to inaczej wygląda niz w filmach, są pewne róznice, ale tak samo często bywa w komiksach, ze np. komiks z lat 30'tych nieco inaczej przedstawia zdarzenia danego bohatera, niz komiks o tym samym bohaterze 30 lat pozniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones