PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825063}

Strefa skażenia

The Hot Zone
6,9 1 225
ocen
6,9 10 1 1225
Strefa skażenia
powrót do forum serialu Strefa skażenia

Nic kupy się nie trzyma w tym filmie. Strasznie naiwny.
Baba przewozi zdechłe małpy ze śmiertelnym wirusem w bagażniku swojego prywatny samochodu a koleś za nią jedzie i obserwuje, czy nie kapie krew... Następnie ta baba daje ten samochód mężowi do przewozu swoich dzieci? Pracownik "naukowy" ukrywa z kumplem, że wąchali wirusa, aby nie trafić na kwarantanne? Szkoda czasu na takie pierdoły typu, że koleś z koziej dupy zabiera armii zdechlaka z wirusem i wiezie go do szpitala publicznego.

ocenił(a) serial na 8
uln

Polecam książkę pod tym samym tytułem - w niej są odniesienia do faktów, ale dużych różnic raczej nie ma, chociaż więcej będę mógł powiedzieć dopiero po obejrzeniu całości. Serial trochę ubarwia, ale do takich sytuacji dochodziło w rzeczywistości. Z tego co pamiętam, małpy rzeczywiście dostarczono w workach na śmieci, ale nie transportowała ich główna bohaterka, tylko przywiózł pracownik "małpiarni" i zostawił pod drzwiami. Wyciek z worków też miał miejsce. Nie kojarzę natomiast "wąchania" wirusa - tego chyba w książce nie było, ale mogę nie pamiętać, bo czytałem ją kilkanaście lat temu. Książka świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones