PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150644}

Summerland

7,4 816
ocen
7,4 10 1 816
Summerland
powrót do forum serialu Summerland

Skonczylam wlasnie 2 sezon i trzeba przyznac ze serialik jest fajny .. szkoda tylko ze urwali po drugim sezonie.. Ale i tak warto obejrzec :)

katie_2

To ten serial był w ogóle w polskiej telewizji? Ja nigdy go nie widziałam, zauważyłam dopiero jak byłam za granicą. A w Polsce nigdy nie o nim nie słyszałam...

ocenił(a) serial na 10
katie_2

serial świetny zgadzam się :)szkoda, że urwali i szkoda, że ostatni odcinek tak mało wyjaśniał. szczerze mówiąc to rozwiązała się tylko sprawa Avy i jej miłości. ale wątek brandina? niby coś tam wyjaśnili, ale liczyłam na coś innego :)

meczycielka_biedronek

No a kiedy on był w polskiej telewizji i na jakim kanale?

Dzasmin

Tak jest w polsce ;) Jeśli macie kanał Foxlife to tam będzie z tłumaczeniem na polskii ;) ja ogladam 2 sezonik i jest supeer ;);p

ocenił(a) serial na 10
katie_2

serial nie był w polskiej telewizji, ponieważ Polska nawet nie zakupiła SUMMERLANU. Polscy fani oglądają go tylko za pomocą internetu :)

meczycielka_biedronek

Aha, dzięki :). Czyli i tak oglądaliście go po angielsku :)...?

ocenił(a) serial na 10
katie_2

tak, oglądamy po angielsku, bo nie ma polskich napisów. :)

katie_2

Ogladnelas juz 2 sezon ?? co tam jest ciekawego .. opowiedz mi wszystko co pamietasz z bradinem .. to prawda ze on cos czul do eriki pod koniec 2 sezonu ? chcial z nia chodzic czy co ? a co z callie ?? widzialam ze sie kłócili czemu ?? oni sie rozstali ? odpiszcie.. ja tak lubie ten serial a nie mam jak ogladnac 2 sezonu .. bo nie ma na fox life :(

paulla4

2 sezon summerlandu na foxlife juz dzisiaj d:)

Dulce_3

wiem .. oczywiscie bede ogladac .. ale to tylko jeden odcinek.. a szukalam w gazecie i w nastepnym tygodniu nie bedzie :( przynajmniej ja nie moge znalesc .. :( a opisze mi ktos o bradinie co sie z nim dzialo w 2 sezonie <prosze>

paulla4

Może mi ktoś napisac czemu Callie i Bradin się rozstaną ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones