PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150644}

Summerland

7,4 816
ocen
7,4 10 1 816
Summerland
powrót do forum serialu Summerland

różnica

ocenił(a) serial na 10

hej wszytskim. sciagnelam sobie obydwa sezony serialu, obejrzalam i jestem zachwycona :) naprawdę świetny serial. zastanawia mnie roznica miedzy serialem a 60 min filmem. nie moge nic znalezc na ten temat w necie. wie ktos moze czym serial rozni sie od filmu? pozdrawiam :)

meczycielka_biedronek

Jak masz te wszystkie odcinki to wyślij mi je na syl_wia_818@interia.pl byłabym bardzo wdzięczna ;) z góry dzięx ;*

ocenił(a) serial na 10
meczycielka_biedronek

no film to film, a serial ma odcinki. filmu moze być kilka częsci ale to nie będą odcinki więc to jest film. gdzies o tym czytalam ale to juz dawno i nie pamietam gdzie

meczycielka_biedronek

wyslij mi prosze roksaneczka1993@buziaczek.pl

Roksi

Ciekawe ile by zajęło wysłanie całego serialu mailem ;]
LOL

meczycielka_biedronek

jeśli masz napisy i odcinki to prosze wyślij mi ja0709@wp.pl
plis:)

ja0709

ja też mam taką samą proźbę
jak masz odcinki film i napisy to proszę prześlij mi
bo też bym chciała zobaczyć
a słabo znam angielski:(
proszę....

kicia8166

proszę o przesłąnie
na adres kicia8166@wp.pl

meczycielka_biedronek

ej a gdzie można napisy do tego serialu dostać?? jezeli ktos ma napisy to prosze wysłać na dajankaaa@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
meczycielka_biedronek

Właśnie obejrzałam kilka odcinków "Summerland". To jest piękne. Jeden z nich był tak porażający, że się poryczałam. Jednak najbardziej podziwiam uczucie jakim darzyli się Cameron i Nikki. Pozdrawiam:))

ocenił(a) serial na 10
meczycielka_biedronek

Jak byś mogła to napisz mi na jakiej stronie to ściągłaś. Proszę napisz mi, ja muszę mieć ten film! Z góry dziex! ;)

ocenił(a) serial na 10
pati2513

hej, wszytkie odcinki ściągałam z bearshera, bez problemu je znalazłam, a napisów polsich nie ma nigdzie niestety

meczycielka_biedronek

hej :) moglabym prosic Cie o wyslanie mi napisow do tego serialu bo nigdzie nie moge ich znalesc;/ z gory dzieki . necia_91@o2.pl

meczycielka_biedronek

mam pytanie czy ma ktos napisy do summerland 2 sezonu ? bo nigdzie nie moge znalesc ;) jak by ktos mial to wyślijcie mi na mela77@wp.pl dzieki ;*

meczycielka_biedronek

Jeju! Człowieku jesteś wielka! A mogłabyś mi napisać na maila skąd je ściągnęłaś? Bęęęędęęęe baaaaardzo wdzięczna :) sarunia.bizu@interia.pl

meczycielka_biedronek

jak ma ktoś napisy do 1 sezonu po poslku albo angielsku to wyslijcie prosze i mi olcia_d@op.pl

olcia_d

Powiedzcie skąd ściągnąć ten serial !! Proszę piszcie do mnie albo wyślijcie mi chociaż 1 sezon pysior91@interia.pl z góry dzięki :)

meczycielka_biedronek

Jeśli ktoś ma napisy do Summerland sezon 2 to bardzo, bardzo proszę prześlijcie na ulicka@poczta.fm będę niezmiernie wdzięczna. Szukałam ich wszelkimi sposobami i nic :-( a serial naprawdę jest wart obejrzenia.

ocenił(a) serial na 6
ulicka

a masz napisy do 1 sezonu???

za krótki;)

ocenił(a) serial na 10
rencia27

Jak ktoś ma to bardzo bym prosiła o 2 sezno <prosi> na ten e-mail catevot@wp.pl Byłabym bardzo wdzieczna :)

pannaN

witam. prosilabym bardzo o napisy do filmu summerland 1 i 2

marzena156

witam. prosilabym bardzo o napisy do filmu summerland 1 i 2
moj e-mail: marzena156@hotmail.com

meczycielka_biedronek

może ktoś napisać na forum linka do str z której można ściągnąć oby dwa sezony?? będę wdzięczna :) wszyscy tak serial zachwycają wię chciałabym obejrzeć

meczycielka_biedronek

jak sie skonczy summerland??

ocenił(a) serial na 10
meczycielka_biedronek

hejka, mi rowniez bardzo podobal sie ten serial - jak na razie jestem po pierwszym sezonie, drugi jeszcze sie ciagnie :). Jestem fanka Zac-ka Efrona i poprzez jego filmografie znalazlam ten serial :)) Jest naprawde swietny (prawie tak dobry jak moj ulubiony The O.C), bardzo wciagajacy i wywolujacy rozne emocje... dzis jak ogladalam ostatni odcinek to plakalam w momencie jak nicky z bradinem szukali przepisu i znalezli pamiatki przypominajace im rodzicow... :((
Filmik rowniez zamierzam sobie sciagnac, moze wyjasni cos wiecej, bo z tego co zdazylam przeczytac w komentarzach koncowka 2giej serii jest dosc tajemnicza... Pozdrawiam wszystkich fanow 'summerlandu'!!!

acme84

czy ktoś wie jaki tytuł nosi piosenka, do której tańczą Eva i Johny w 13 odcinku..?:) byłabym wdzięczna, bardzo..:)

anna_16

Crowded House- don't dream it's over

meczycielka_biedronek

gdzie można ściągnąć ten serial bo bardzo bym chciała go obejrzeć??

BlaBla77

Hej dużo słyszałam o tym serialu czy mógł by mi ktoś przesłać wszystkie odcinki na email ??? ewcia1413@buziaczek.pl proszę z góry dzięx :* :)

meczycielka_biedronek

Witam wszystkich :).

Czy ma ktoś może napisy do 1 i 2 sezonu? Bo nie mam pojęcia jak mogłabym je znaleźć. Bardzo proszę o pomoc.

Mój e-mail : monisiek112@o2.pl

meczycielka_biedronek

Hej ten serial jest świetny. Byłabym niezwykle wdzięczna za polskie lub angielskie napisy - moj mail - edytka66@o2.pl

e_markowska

skąd macie ten serial?
z jakiejś stronki, czy oglądaliście na necie?

meczycielka_biedronek

hej mógłby mi ktoś wysłać oba sezony na monika.minia@gmail.com plizzz
z góry thx ;D

reksimilian

hej, prosiłabym o napisy do sezonu 1-ego,z góry wielkie dzięki :)
mail: anna.s.bom@gmail.com

ocenił(a) serial na 8
anna_s

A ja bym prosił o namiary gdzie to można ściągnąć, albo czy ktos mógłby to mi wysłać razem z napisami, był bym wielce wdzieczny :)

dzik1331@gmail.com

meczycielka_biedronek

Ja również prosiłabym o wysłanie mi napisów do serialu
mój email nicole24794@vp.pl z góry dzięki

meczycielka_biedronek

Jeśli nie sprawiłoby Ci to problemu, mogłabyś mi wysłać wszystkie odcinki z napisami na pkrol1@op.pl ? Będę bardzo wdzięczna;)

meczycielka_biedronek

hej... ja tez prosiłabym aby ktos wysłał mi pierwszy sezon albo chociarz napisy... rzyro@op.pl

z góry thx:D

rzyro

Napisów nie ma, więc przestańcie ciągle o nie pytać.

ocenił(a) serial na 8
LoganScott

No, nie ma napisów, nawet angielskich mi sie nie udało znaleść, więc nie ma innej rady jak ogladac po angielsku lub czekac, aż znowu puszczą na FoX Live
A co do maili to tez pewnie nikomu nie będzie się chciało wysyłać całych dwóch sezonów, wiec ściągnijcie sobie np z torrenta bo tylko tam znalazłem :)

dzik1331

Jedna myśląca osoba :D :D

Ludzie weźcie się opamiętajcie kto Wam wyśle ponad 12gb na e-maila!!
Wejdzie sobie w Google i poszukajcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones