PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562078}

Hard To Say I Love You

Sunao ni Narenakute
7,5 136
ocen
7,5 10 1 136
Sunao ni Narenakute
powrót do forum serialu Sunao ni Narenakute

Najfajniejsza postać : Linda - potrafił poświęcić się dla przyjaciół, a szczególnie dla miłości, szkoda, że umarł ;C

Najgorsza postać : Peach - irytowała mnie od samego początku... Tylko by z każdym spała ;/
A najbardziej wkurzyła mnie z tym, że na Nakajiego się rzuciła ;/ Spytała się Haru czy może się w nim zakochać, a 5 minut później powiedziała mu 'Kocham Cię' coś tu nie halo... ;x

Z kolei Nakaji też mnie wkurzył... Bo tak to do Haru nic nie czuł, a jak go dziewczyna zostawiła to nagle zakochał się w Haru... Żałosne, tak jakby była nagrodą pocieszenia ;/

Szkoda mi Doktora, głupia Haru mogła się w nim zakochać!

Doi tego... Co to miała być za końcówka?! Powinni się pocałować, wyznać sobie miłość czy coś, a ten ich bieg do 'Emocji', co to miało być?! Nie tak powinno się skończyć.

To wszystko sprawiło, że obniżyłam ocenę...

Lenkaaa_93

Ps. zapomniałabym... Według mnie całkowicie niepotrzebny był wątek miłości matki Haru i ojca Nakajia... Ten wątek był bardzo męczący jak dla mnie, wydawało się jakby zrobili go na siłę, byle tylko coś jeszcze dorzucić...

Lenkaaa_93

Ps. nr 2 ;p
Ciągle mi się coś przypomina o czym muszę wspomnieć ;p
Co to za kultura panuje zarówno w Korei jak i w Japonii?
Oglądając dramy zauważyłam, że w każdej rzadko kiedy facet przepuszcza kobietę w drzwiach itd. zazwyczaj jest tak, że ona idzie za nim ;p
W tym przypadku zamiast Nakaji odprowadzać Haru do domu, ona odprowadza jego... ;x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones