PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562078}

Hard To Say I Love You

Sunao ni Narenakute
7,5 136
ocen
7,5 10 1 136
Sunao ni Narenakute
powrót do forum serialu Sunao ni Narenakute

Jakoś nie przepadam za japońskimi dramami bo mimo niewielu odcinków ciągną się w nieskończoność i szybko mnie nudzą, nie wciągają... To chyba jeden z nielicznych wyjątków. Naprawdę bardzo przyjemna, momentami śmieszna, świeża drama. Zdecydowanie polecam.

ocenił(a) serial na 8

To, że drama jest dobra to zasługa obsady. Eita jako Nakaji w wielu miejscach był prawdziwy w pokazaniu emocji ( moment , gdy lekarz informuje o stanie Lindy - Nakaji mdleje, wg mnie świetnie zagrane! ), ale nie przesadzał, jak to ma często miejsce w japońskich produkcjach. Pozostała czwórka, a szczególnie Tetsuji Tamayama jako Linda, świetnie pokazali głębię i zawiłość uczuć, siłę i słabość w miłości.
Warto było obejrzeć tę dramę...

ocenił(a) serial na 6

Zdecydowanie jest to dalekie od tytułu najlepszej dramy >,< Aktorzy byli dobrzy (za wyjątkiem Jaejoonga), ale plot był średni. Nie było złe, ale dobre też nie.

użytkownik usunięty
KeepInsanity

Zgadzam się. Tytuł najlepszej dramy napewno do niej nie należy, ale w moim przypadku to i tak najlepsza japońska z tych których widziałam. Co wcale nie oznacza, że jakaś wyjątkowo dobra. Po prostu przyjemna i "oglądalna".
Nie wiem czy miałam pecha do tej pory czy po prostu japońskie produkcje mi nie odpowiadają ale jeszcze nie obejrzałam żadnej, która by mnie zachwyciła.

Gdzie można ją zobaczyć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones